خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش

خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش

بوتاکس داروی بدست آمده از سم بسیار قوی و کشنده ی بوتولینوم می باشد که از خاصیت فلج کننده گی و پرکنندگی آن جهت آرام کردن عضلات فعال و پرکار و ترمیم ، چین و چروک های صورت مخصوصا خطوط پیشانی و خطوط پاکلاغی اطراف چشم ، استفاده می شود ، به طور کلی بوتاکس کاربردهای درمانی زیبایی متعددی دارد ، از این رو در این مقاله ؛ خطرات و هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بوتاکس برای جای جوش

در رابطه با تزریق بوتاکس برای جای جوش می توان عنوان نمود که فرو رفتگی های حاصل از جوش ها ، صورت را بسیار ناهموار و پیر خواهند کرد ، لذا درمان این چاله های کوچک در جوانسازی و زیباسازی پوست صورت تاثیر بسزایی دارد ، با تزریق بوتاکس به کمک تزریقات متعدد به زیر پوست در ناحیه ی جای جوش ها ، به طور موثری می توان از خاصیت پر کنندگی بوتاکس جهت ترمیم جای جوش ها استفاده نمود . ماندگاری بوتاکس در تزریق به جای جوش در مقایسه با ژل ها و چربی دوام بیشتری خواهد داشت زیرا چربی و ژل ها به راحتی پس از مدتی جذب بدن خواهند شد . بهره گیری از هر عمل زیبایی با مزایا و عوارضی همراه خواهد بود که بهتر است فرد ، قبل از اقدام به هر گونه عمل زیبایی ؛ به طور کامل در رابطه با تاثیرات عمل زیبایی ، از خطرات و هزینه های آن آگاهی داشته باشد .

خطرات تزریق بوتاکس برای جای جوش

خاصیت از کار انداختن عضلات فعال و آرام کردن آنها بیشترین کاربرد درمانی بوتاکس می باشد ، لذا هنگامی که با تزریق بوتاکس در جای جوش ، به درمان این عارضه پرداخته می شود ، چنانچه از مقدار زیادی ماده ی بوتاکس در وسعت زیادی از صورت استفاده گردد ، صورت حالت و حرکات طبیعی خود را از دست خواهد داد و این خود باعث مصنوعی شدن حالت خنده ، اخم ، نگرانی و .... در فرد خواهد شد . همچنین اگر ماده ی بوتاکس در اثر عدم تجربه و مهارت لازم پزشک معالج به مقدار مشخص و در عمق مناسبی از پوست صورت نگیرد ، موجب واکنش آلرژیک بدن به آن خواهد شد . تورم و کبودی بیش از حد ، از دیگر خطرات استفاده ی بوتاکس در محل جوش ها می باشد .

هزینه تزریق بوتاکس برای جای جوش

هزینه تزریق بوتاکس برای درمان جای جوش ؛ با توجه به نوع بوتاکس مورد استفاده ، میزان بوتاکس مورد نیاز ، وسعت ناحیه تحت درمان و دستمزد پزشک معالج تعیین می شود . این نوع عمل زیبایی تحت پوشش بیمه قرار ندارد زیرا از جمله عمل های غیرضروری محسوب می شود و به دلیل نداشتن تعرفه ی پزشکی مشخص این عمل زیبایی ، در کلینیک های زیبایی با توجه به مهارت و تجربه ی پزشک معالج و موقعیت کلینیک ، با قیمت های متفاوتی روبرو هستیم . عمل زیبایی هایفو و کسب نتیجه از این عمل تا حد زیادی به نوع مشکلات پوست و میزان مشکلات بستگی خواهد داشت و معمولا ماندگاری آن تا دو سال تخمین زده می شود و به دلیل ادامه روند پیری پوست بعد از گذشت مدتی دوباره پوست دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و به هایفوتراپی و یا هر روش دیگری جهت جوانسازی نیاز خواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X