همه چیز درباره کاربردهای عمل زیبایی هایفو

همه چیز درباره کاربردهای عمل زیبایی هایفو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره کاربردهای عمل زیبایی هایفو

امروزه برای از بین بردن مشکلات پوست و مو از تکنولوژی های فراوانی استفاده می شود یکی از تکنولوژی های به کار رفته در رفع مشکلات پوست هایفوتراپی می باشد که علاوه بر ایجاد جوانسازی در پوست در لاغری نیز کاربرد دارد و برای ایجاد لاغری در اندام های بدن نیز استفاده می شود اما همه چیز درباره کاربردهای عمل زیبایی هایفو را باید دانست. افراد زیادی به جوانسازی و زیباسازی پوست خود تمایل دارند اما از انجام این گونه جراحی ها هراس دارند یکی از روش های بدون جراحی زیباسازی پوست استفاده از هایفوتراپی می باشد که لیفت پوست را با کم ترین عوارض و بدون جراحی و بخیه با این تکنولوژی انجام می گیرد.

عمل زیبایی هایفو

در عمل زیبایی هایفو از امواج دستگاه هایفوتراپی که امواج اولتراسوند یا همان مافوق صوت می باشند جهت لیفت صورت استفاده می شود، امواج این دستگاه با تمرکز در عمق مناسب باعث تمرکز گرما در زیر پوست می شوند و کلاژن های قدیمی پوست را تخریب می کنند و باعث تحریک و بازسازی کلاژن جدید در پوست می گردند و از این طریق پوست لیفت و سفت می گردد و حالت ارتجاعی آن دوباره بازگردانده می شود.

کاربرد هایفوتراپی برای صورت

از هایفوتراپی و امواج آن برای رفع مشکلاتی مانند افتادگی پلک ها، ابرو، رفع چین و چروک دور چشم ، رفع خط اخم و لبخند ، رفع افتادگی گونه ها، از بین بردن غبغب ، لیفت کل صورت، گردن ، بستن منافذ باز پوست  و رفع تیرگی پوست صورت استفاده می شود.

عوارض هایفو پوست

هایفو تراپی اگر توسط متخصص و با تنظیم دقیق امواج در عمق منتسب پوست انجام گیرد عوارض خاصی برای بیمار ایجاد نخواهد کرد و فقط ممکن است سطح پوست در هنگام هایفو تراپی کمی احساس درد و یا سوزش داشته باشد و پوست بعد از هایفوتراپی کمی قرمز و متورم گردد که این امر بعد از گذشت چند ساعت از هایفوتراپی رفع خواهد شد. عمل زیبایی هایفو و کسب نتیجه از این عمل تا حد زیادی به نوع مشکلات پوست و میزان مشکلات بستگی خواهد داشت و معمولا ماندگاری آن تا دو سال تخمین زده می شود و به دلیل ادامه روند پیری پوست بعد از گذشت مدتی دوباره پوست دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و به هایفوتراپی و یا هر روش دیگری جهت جوانسازی نیاز خواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X