هزینه لیفت صورت مردان با روش هایفوتراپی

هزینه لیفت صورت مردان با روش هایفوتراپی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه لیفت صورت مردان با روش هایفوتراپی

مردان نیز مانند زنان دوست ندارند پوست صورتشان پیر و چروکیده باشد  و از داشتن پوستی زیبا و جذاب لذت می برند بنابراین هنگامی که پوست صورت آنها تحت تاثیر عواملی مانند بالا رفتن سن و یا ژنتیک و نور آفتاب دچار چروک می گردد همواره به دنبال روشی غیر تهاجمی و کم عارضه برای جوان سازی پوست خود خواهند بود اما هزینه لیفت صورت مردان با روش هایفوتراپی چه میزان می باشد.

لیفت صورت مردان

لیفت صورت مردان نیز مانند زنان با انواع روش ها و با استفاده از دستگاه های مختلف انجام می گیرد و مردان نیز مانند زنان تمایل دارند تا از روش های مختلف برای رفع چروک پوست و جوانسازی آن استفاده کنند و نواحی مانند گونه و لب های خود برجسته سازی کنند در حقیقت پوست مردان به دلیل استرس های کاری و در معرض نور آفتاب قرار گرفتن زودتر و بیش تر از پوست زنان دچار مشکل چین و چروک می گردد.

هایفوتراپی پوست صورت مردان

هایفوتراپی پوست مردان هیچ تفاوتی با هایفوتراپی پوست زنان ندارد و در این روش امواج دستگاه با تمرکز بر روی پوست مردان موجب کلاژن سازی در پوست می شوند و پوست به طور طبیعی لیفت می گردد ، هایفوتراپی پوست مردان بیشتر در نقاط پیشانی و برای رفع خط اخم و خط لبخند انجام می گیرد.

هزینه هایفوتراپی پوست مردان

هزینه هایفوتراپی پوست مردان بر اساس اینکه در کدام قسمت از صورت و بدن مورد استفاده قرار گیرد و با توجه به دستمزد پزشک و کادر درمانی و تعرفه کلینیک ها تعیین می گردد و در هر شهری و در مکان جغرافیایی و هر منطقه ای متفاوت خواهد بود. هایفوتراپی صورت مردان معمولا در یک جلسه درمان مشکل چین و چروک پوست آنها را رفع می نماید اما در کل تعداد جلسات به واکنش پوست نسبت به هایفوتراپی بستگی خواهد داشت و بیمارانی که از چند جلسه درمانی استفاده کنند فرآیند تولید کلاژن در پوست صورتشان سرعت بیشتری خواهد داشت و از مزایای درمان بیشتر بهره خواهند برد. لیفت صورت مردان با هر روشی که انجام گیرد باید به گونه ای باشد که حالت طبیعی صورت را از بین نبرد و نباید چهره مردان را مصنوعی و غیر طبیعی سازد و باید به صورتی انجام گیرد که ضمن جوان سازی پوست صورت حالت مردانه آن نیز حفظ گردد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X