عوارض و خطرات لیفت صورت با جراحی

عوارض و خطرات لیفت صورت با جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و خطرات لیفت صورت با جراحی

با بالا رفتن سن افتادگی و شل شدگی پوست نیز آغاز می گردد و ظاهر افراد دستخوش تغییرات زیادی می شود که افراد زیادی از بروز این تغییرات احساس نارضایتی می نمایند و به دنبال  انتخاب روشی برای رفع مشکلات پوستی خود می باشند یکی از روش های لیفت صورت جراحی صورت می باشد که باید دید عوارض و خطرات لیفت صورت با جراحی چیست.

لیفت صورت با جراحی

یکی از روش های لیفت صورت انجام جراحی در صورت می باشد که با ایجاد برش و زخم در شکاف رویش موها پوست نقاط مختلف صورت با توجه به میزان مشکلات افتادگی و چین و چروک آن لیفت می گردد و چربی اضافه زیر پوست خارج و پوست اضافه نیز برش داده  می شود و این جراحی باعث می گردد سفت شدن عضلات صورت می شود و چهره فرد جذاب و شاداب می گردد و در محل برش ها پوست با بخیه ثابت می شود.

عوارض و خطرات جراحی لیفت صورت

انجام هر جراحی عوارض مخصوص بع خود را دارد اما جراحی لیفت صورت ممکن است باعث گردد در محل ایجاد برش ها بر روی خط برش اسکار و یا ظاهری ناخوشایند ایجاد گردد، در جراحی صورت ممکن است موها در محل برش دچار ریزش گردد و ممکن است عضلات صورت به دلیل عدم تجربه کافی جراح دچار فلج شدن شوند همچنین ممکن است در محل برش ها پوست دچار عفونت گردد یا لیفت بیش از اندازه چهره را مصنوعی و غیر طبیعی بسازد. از دیگر خطرات جراحی لیفت صورت می توان به جوش نخوردن برش جراحی و خونریزی در این برش ها اشاره نمود همچنین ممکن است پوست در نواحی برش ها دچار لختگی خون گردد. در جراحی لیفت صورت از بی هوشی و بی حسی استفاده می شود که خود بی هوشی نیز خطرات و عوارض بسیاری برای بیماران مانند حالت تهوع و سردرد را در پی خواهد داشت ، جراحی لیفت صورت به دلیل اثر گذاری بر اعصاب حسی پوست ممکن است باعث گردد تا بیمار تا مدت ها در صورت خود احساس کرختی داشته باشد.

لیفت صورت

عمل لیفت صورت پوست صورت را تا ۱۰ سال جوانتر نشان خواهد داد و در این عمل با برداشته شدن چربی اضافه پوست و کشیدگی پوست چروک و افتادگی پوست اصلاح می گردد  و در هر بیماری با توجه به مشکلات پوستی وی میزان کشیدن پوست متفاوت خواهد بود. به طور کل به دلیل عوارض بالای جراحی لیفت صورت در بیماران متخصصین هنگامی از این نوع جراحی ها استفاده می نمایند که بیمار دارای مشکلات حاد پوستی باشد و متخصصین نتوانند با استفاده  ترکیب روش های دیگر مشکلات آنها را رفع نمایند از جراحی در لیفت صورت استفاده می کنند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X