عمل زیبایی خنده برای چه افرادی مناسب است؟

عمل زیبایی خنده برای چه افرادی مناسب است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل زیبایی خنده برای چه افرادی مناسب است؟

ایجاد برخی تغییرات کوچک اما موثر در علاوه بر رفع برخی نواقص ظاهری ، در ایجاد چهره ای جذاب و زیبا بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، بر همین اساس ؛ داشتن لبخندی زیبا و متناسب خواسته هر فردی است که می توان با عمل زیبایی خنده به آن دست یافت ، از این رو در این مقاله ، به بررسی افراد مناسب برای انجام عمل زیبایی خنده پرداخته شده است .

عمل زیبایی خنده

در رابطه با عمل زیبایی خنده می توان عنوان نمود که طی این عمل زیبایی ، دندانپزشک جراح  با ابزار و روش های مختلف و ترکیبی با ایجاد تغییراتی نظیر ؛ اصلاح طرح لبخند لثه ای ، ترمیم دندان های کج ، لب پریده و شکسته ، کاشت دندان های افتاده ، جرم گیری دندان ها ، سفید کردن دندان ها ، کم کردن فاصله ی دندان ها  ، ارتودنسی و روکش کردن دندان ها به شیوه های مختلف و ... سبب تغییراتی در دهان و دندان شده و بدین وسیله ، طرح لبخند در فرد به طور موثر و زیبایی اصلاح خواهد شد .

کاندید مناسب عمل زیبایی خنده

از آنجا که لازم است به منظور انجام عمل زیبایی خنده ، مجموعه ای کاملا جامع از اعمال اصلاحی بر روی دندان صورت پذیرد ، می توان گفت که اصلاح طراحی لبخند یک درمان زیبایی اختیاری و سفارشی است که برای تامین خواسته های هر فردی از دندان های خود انجام می شود تا آنچه که مد نظر فرد می باشد در پایان محقق گردد . دندانپزشک زیبایی با معاینه و بررسی وضعیت دهان و دندان در فرد ، تشخیص خواهد داد که آیا دندان های فرد برای اصلاح طرح لبخند مناسب هستند و یا اینکه نیستند  ، لذا دندانپزشک با اطلاع از نیازهای فرد و با استفاده از فناوری روز زیبایی و روش های درمانی دندان و فک ، صلاحیت انجام طرح لبخند را دارد و با معاینه دندان ها، صلاحیت کاندیدای مناسب بودن فرد برای این عمل زیبایی را ارزیابی می کند و در نهایت در صورت صلاحیت داشتن فرد ، اقدام به اصلاحات لازمه خواهد کرد . از سوی دیگر ، در این خصوص باید گفت که دندان های فرد نباید هیچ پوسیدگی داشته باشند و  نباید بیماری لثه و سایر بیمارهای مرتبط با دهان و دندان در فرد وجود داشته باشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X