ژنیکوماستی یا لیپوماتیک سینه آقایان

ژنیکوماستی یا لیپوماتیک سینه آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ژنیکوماستی یا لیپوماتیک سینه آقایان

بزرگی سینه در مردان و یا عدم تقارن سینه ها موضوعی می باشد که باعث می شود تا زیبایی و فرم اندام آنها از بین برود و این امر از لحاظ روانی بر روی آنها تاثیر زیادی دارد ، بزرگی سینه در مردان به دلایل زیادی مانند تغییرات هورمونی ایجاد می شود  و روش های زیادی برای جراحی آن وجود دارد اما ژنیکوماستی یا لیپوماتیک  سینه آقایان چگونه انجام می گیرد.

ژنیکوماستی

هنگامی که بزرگی سینه در مردان بیش از حد طبیعی باشد و با تجمع چربی سینه ها بزرگ به نظر بیایند به این عارضه ژنیکوماستی گفته می شود و معمولا برای از بین بردن آن با ایجاد بی حسی در سینه ها از روش جراحی و ایجاد برش های کوچک در زیر سینه ها برای خارج کردن چربی اضافه استفاده می شود و سپس پوست سینه ها لیفت می گردد ، در جراحی سینه مردان جهت کوچک کردن آنها بیمار باید تا یک هفته از فعالیت های شدید خود داری نماید تا تورم و درد سینه ها کاهش پیدا کند.

لیپوماتیک سینه آقایان

لیپوماتیک سینه آقایان برای از بین بردن بزرگی سینه ها که ژنیکوماستی  نامیده می شود روشی بهتر و مناسبتر از جراحی و لیپوساکشن می باشد در این روش کم تهاجمی به سرعت چربی های اضافه سینه آقایان از بدن با استفاده از کانولا که توسط فشار هوا فعال می شود و با حرکات لرزشی و چرخشی و فراصوتی به طور کامل بافت چربی تخریب می گردد و سپس با دستگاه مکش از بدن خارج می گردد. در این روش چربی بیشتری از سینه ها خارج می شود و همزمان پوست سینه ها لیفت و سفت نیز می گردد، در روش لیپوماتیک کمترین آسیب ممکن به بافت های اطراف چربی وارد می شود و به همین دلیل دوره بهبود بیمار بسیار کوتاه تر از اعمال روش  های دیگر می باشد . لیپوماتیک سینه مردان به روش ایجاد ارتعاش و گرما به حذف چربی های اضافه سینه می پردازد و در نتیجه بافت سینه بعد از عمل سفت و متراکم نمی گردد ، این روش تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد و همزمان با تخریب چربی ها مایع بی حسی نیز به پوست تزریق می شود که نقش زیادی در کاهش درد بیمار در حین عمل خواهد داشت و دوران بهبود پس از عمل را نیز کوتاه تر خواهد کرد. پس از لیپوماتیک سینه ها سینه مردان فرم و حجم بهتری پیدا خواهد کرد و تناسب اندام آنها به حالت طبیعی باز خواهد گشت که این امر در حفظ روحیه مردان اهمیت زیادی خواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X