مراحل و روش های عمل زیبایی دست

مراحل و روش های عمل زیبایی دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و روش های عمل زیبایی دست

علائم مربوط به پیری و بالا رفتن سن به جز در پوست صورت در پوست دست و پاها نیز ظاهر می گردد و پوست دست نیز مانند سایر نقاط بدن با بالا رفتن سن و وجود عوامل دیگر دچار شل شدگی و افتادگی می گردد، رواج عمل های زیبایی موجب گردیده تا از این عمل ها در زیباسازی پوست و رفع مشکلات دست نیز استفاده گردد اما مراحل و روش های عمل زیبایی دست چگونه انجام می گیرند.

افراد مناسب برای زیباسازی دست

افرادی که به دلیل بالا رفتن سن پوست دست و پای آنها دچار چروک یا لک گردیده یا دچار سوختگی های سطحی شده و به طور مادرزادی در دست های آنها تقارن وجود ندارد بهترین کاندید برای انجام جراحی های جوان سازی پوست می باشند.

جراحی پلاستیک دست

افرادی که به دنبال عمل زیبایی در دست خود به دلیل ایجاد مشکلات پوستی می باشند جهت انتخاب روش درمانی جراحی زیباسازی دست خود باید با پزشک متخصص مشورت داشته باشند زیرا به دلیل وجود انواع روش های زیباسازی پوست دست انتخاب روش درمانی باید با نظر پزشک و با توجه به مشکل پوستی بیمار انجام گیرد، روش های عمل زیباسازی دست تکنیک های خاص خود را دارند و به چندین روش مانند پوست انداختن شیمیایی،میکرودرم ، اسکلروتراپی ، لیزر و تزریق چربی انجام می گیرد و با استفاده از این روش ها ظاهر پوست جوان و شاداب می گردد و با استفاده از این روش ها  به تدریج مشکلات مربوط به پوست دست کاهش یا حذف می گردد.

مراحل عمل زیبایی دست

در انجام زیبا سازی دست از دو روش بی هوشی عمومی و بی حسی موضعی برای بیماران استفاده می گردد که انتخاب هر کدام از این دو روش بر عهده متخصص خواهد بود، در جوان سازی و زیبایی پوست دست ممکن است از یک روش یا ترکیب چند روش درمانی استفاده گردد که ترکیب این روش ها به نظر متخصص و نوع مشکلات دست بستگی خواهد داشت و هر کدام از این روش ها مراحل و تکنیک خاص خود را دارند اما نقطه اشتراک همه آنها حصول بهترین نتیجه از عمل برای زیباسازی بهتر دست بیمار می باشد. عمل زیبایی دست به هر شیوه ای که انجام گیرد آسیب های وارد شده به پوست را با توجه به روش درمانی تا حد مطلوبی بهبود می بخشد و می تواند شرایط ظاهری پوست دست را به شرایط نرمال و طبیعی نزدیک سازد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X