کاربرد و هزینه جراحی زیبایی ناف برای زنان

کاربرد و هزینه جراحی زیبایی ناف برای زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاربرد و هزینه جراحی زیبایی ناف برای زنان

هر ساله در سرتاسر جهان عمل های زیبایی متعددی در مراکز و کلینیک های زیبایی بر روی افراد سنین مختلف صورت می پذیرد که یکی از این عمل ها ، جراحی زیبایی ناف می باشد که در این مقاله ، کاربرد و هزینه آن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی زیبایی ناف

در رابطه با جراحی زیبایی ناف می توان عنوان نمود که این نوع عمل زیبایی به منظور ایجاد تورفتگی ناف در افرادی که نافی برآمده دارند انجام می شود که در اصطلاح پزشکی به جراحی زیبایی ناف آمبلیکوپلاستی گفته می شود . در این نوع جراحی ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ناف با تکنیک خاص جراحی به اصلاح ناف می پردازد . از نظر بسیاری ، ناف فرو رفته زیباتر از نافی برآمده است ، از این رو با جراحی زیبایی ناف ، به فرو رفته کردن ناف اقدام می کنند ، مد استفاده از نیم تنه های کوتاه و شلوارهای فاق کوتاه ، بسیاری را از نوجوانان و جوانان را به سمت جراحی زیبایی ناف کشانده است . به طور کلی تنها 4 درصد از مردم جهان دارای نافی برآمده هستند که با جراحی آمبلیکوپلاستی می توان آن را فرو رفته کرد .

کاربرد عمل زیبایی ناف

در جراحی زیبایی آمبلیکوپلاستی ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک ، شکاف کوچکی بالای ناف ایجاد می‌کند که این عمل به طور موثری باعث تورفتگی و زیبایی ناف می‌شود ، در این روش ، جای زخمی دائمی که خیلی هم معلوم نیست بر جای خواهد ماند ، اما افراد بسیاری از نتایج حاصل از این نوع جراحی رضایت دارند و حاضرند چنین عمل زیبایی را انجام دهند .

هزینه جراحی زیبایی ناف

عمل زیبایی ناف عملی زیاد پیچیده نیست لذا هزینه بالایی نخواهد داشت ، هزینه ی این عمل زیبایی با توجه به دستمزد پزشک متخصص و موقعیت کلینیک انتخابی تعیین خواهد شد و به دلیل نامشخص بودن تعرفه آن که باید وزارت بهداشت تعیین نماید ، این نوع عمل زیبایی در مراکز و کلینیک های زیبایی با قیمت هایی متفاوتی برای متقاضیان این نوع جراحی انجام می شود . همچنین عمل جراحی زیبایی ناف تحت پوشش بیمه قرار نداشته و فرد شخصا خود باید برای این عمل هزینه نماید . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X