عوارض و هزینه عمل بینی ظریف زنانه

عوارض و هزینه عمل بینی ظریف زنانه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و هزینه عمل بینی ظریف زنانه

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی عمل زیبایی بینی نیز دچار تغییرات زیادی شده است و گر چه این نوع عمل ها در گذشته ریسک بالایی داشته اند اما امروزه با تجربه و تخصص بیشتر جراحان عمل های زیبایی بینی با موفقیت بیشتری صورت می گیرند ، خانم هایی که قصد انجام جراحی بینی را دارند همواره خواستار بینی ظریف و زنانه ای می باشند که با فرم صورت خود همخوانی داشته باشد اما عوارض و هزینه عمل بینی ظریف زنانه چه میزان می باشد.

عمل بینی ظریف

خانم هایی  که بینی استخوانی یا گوشتی دارند از انجام جراحی زیبایی  بینی  خود این هدف را دارند که در نهایت صاحب بینی ظریف و زنانه گردند ، برش های ایجاد شده در جراحی زیبایی بینی تا حد بسیاری به نوع بینی و ضخامت پوست ان و افتادگی نوک بینی و مشکلات تنفسی بیتی بستگی دارد و جراح برای ایجاد بینی ظریف در دو قسمت بینی برش هایی را ایجاد و قسمت هایی از غضروف و پوست بینی را جدا سازی و یا به قسمت دیگری اضافه می نماید ، ایجاد یک بینی ظریف و زنانه در خانم ها به حالت چهره آنها بستگی دارد  و خلاقیت و مهارت جراح نتیجه بهتری برای ایجاد بینی ظریف برای بیمار در پی خواهد داشت.

عوارض جراحی بینی ظریف

افرادی که جراحی بینی ظریف انجام می دهند مانند سایر جراحی های بینی ممکن است دچار خونریزی و عفونت در بینی خود شوند و یا به دلیل برداشت بیش از حد پوست بینی خود دچار اسکار و یا فرورفتگی پشت بینی گردند و یا به دلیل کوچک کردن بیش از حد سوراخ های بینی دچار مشکل تنفس شوند، به دلیل نازک بودن پوست بینی زنان نسبت به مردان تورم و کبودی بیشتری بعد از جراحی در بینی زنان ایجاد می شود.

هزینه عمل بینی ظریف

هزینه های جراحی زیبایی بینی ظریف در زنان به چندین عمل از جمله هزینه های بی هوشی، درجه تغییرات مورد نظر بیمار ، دستمزد جراح زیبایی بینی، هزینه های اتاق عمل و کادر درمانی و وسایل مورد استفاده بستگی دارد و در هر بیماری با توجه به نوع جراحی و تغییرات ایجاد شده متفاوت می باشد. عمل بینی ظریف گر چه خواسته هر بیماری می باشد اما این نوع جراحی برای هر بیماری مناسب نمی باشد و فرم تغییر یافته بینی در جراحی باید حتما با فرم و شکل صورت همخوانی داشته باشد و داشتن بینی ظریف برای هر صورتی مناسب نخواهد بود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X