ضررهای جراحی پلاستیک گوش در مردان و زنان

ضررهای جراحی پلاستیک گوش در مردان و زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ضررهای جراحی پلاستیک گوش در مردان و زنان

گاهی داشتن گوش های بسیار بزرگ یا بسیار کوچک و برجسته و فرم نامتعارف باعث می گردد تا صورت حالت طبیعی خود را از دست بدهد و وقتی این موضوع باعث جلب نظر دیگران شود هم در مردان و هم در زنان آزار دهنده خواهد بود بنابراین افراد به دنبال جراحی گوش خود و رفع مشکل خود خواهند بود اما ضررهای جراحی پلاستیک گوش در مردان و زنان چیست.

جراحی پلاستیک گوش

جراحی پلاستیک گوش که در پزشکی به اتوپلاستی شناخته می شود در مردان و زنان در تمام سنین قابلیت انجام دارد و از این طریق مشکلات گوش که ناشی از حالت غیر عادی بودن گوش می باشد با انجام جراحی قابل رفع می باشد، گاهی گوش بر اثر حوادث مختلف یل به طور مادرزادی دارای حالت طبیعی نمی باشد و فرم و شکل آن بزرگتر از حد معمول یا تو رفتگی می باشد که با انجام جراحی پلاستیک این موارد قابل برطرف شدن خواهند بود،در این روش جراح با نازک کردن ساختار غضروفی پشت گوش و در میان چین های طبیعی گوش برش های ریزی را ایجاد می کند و بعد از تغییر شکل غضروف پوست گوش را بخیه خواهد زد .

هدف از جراحی پلاستیک گوش

هدف از جراحی های گوش ایجاد گوش های طبیعی برای زنان و مردان می باشد که هر دو گوش تقارن داشته باشند و با  اجزای صورت تناسب کامل داشته باشند و جراحی باید به گونه ای انجام گیرد که هیچ آثاری از جراحی در گوش قابل رویت نباشد، در جراحی پلاستیک اندازه و شکل و موقعیت گوش اصلاح می شود.

ضررهای جراحی پلاستیک گوش

گر چه انجام هر نوع جراحی برای بیماران خطراتی را به همراه دارد اما در انجام جراحی پلاستیک باید بیمار از سلامت کامل برخوردار باشد که خود این موضوع عوارض جراحی را تا حد زیادی خواهد کاست، در جراحی پلاستیک گوش خطراتی مانند خونریزی، اسکار، عفونت، ایجاد حساسیت و عدم تقارن گوش ها بیماران را تهدید می کند که همه ی این موارد با توجه به تبحر متخصص جراحی پلاستیک تا حد زیادی کنترل خواهند شد، در این جراحی گوش تا مدت زمانی بی حس خواهد بود اما این عوارض بعد از مدتی رفع خواهد شد. بهترین زمان برای رفع نقایص مادر زادی گوش در کودکان قبل از سنین دبستان می باشد زیرا ممکن است بچه ها در مدرسه مورد تمسخر قرار بگیرند و اعتماد به نفس آنها کاهش پیدا کند ، هیچ روشی به جز جراحی پلاستیک مشکلات و نواقص گوش را به طور دائم برطرف نمی کند و به کار گیری روش های موقت فقط تا زمانی کوتاهی در امر به بیماران کمک می کنند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X