خطرات جراحی لاغری در مردان همراه با عکس

خطرات جراحی لاغری در مردان همراه با عکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات جراحی لاغری در مردان همراه با عکس

امروزه درصد بالایی از مردم جوامع به چاقی و اضافه وزن دچار می باشند و تغییر الگوی زندگی و استفاده بیش از حد از مواد غذایی ناسالم و فست فودها چربی اشباع شده در بدن افراد را تا حد بالایی افزایش داده است و عدم تحرک و ورزش به این مشکلات افزوده و گاهی این چربی ها در مقابل ورزش و رژیم از خود مقاومت نشان می دهند و تنها راه باقی مانده برای خلاصی از آنها انجام جراحی خواهد بود اما خطرات جراحی لاغری در مردان همراه با عکس چیست.

جراحی لاغری

جراحی های لاغری که علاوه بر از بین بردن چربی اضافه بدن راهی برای زیباسازی اندام نیز می باشند اکثرا با ایجاد بی هوشی کامل انجام می گیرند و با ایجاد برش در محل مورد درمان چربی اضافه بدن به وسیله جراحی از پوست با دستگاه های مکنده خارج می گردد و با برش پوست اضافه در ناحیه برش بخیه ایجاد و پوست ثابت می شود.

خطرات جراحی لاغری

خطرات جراحی لاغری بدن بیشتر مربوط به انجام این نوع جراحی ها توسط افراد غیر متخصص می باشد زیرا انجام جراحی لاغری توسط پزشک متخصص و با مهارت و تجربه کافی میزان آسیب وارده به بدن را بسیار کاهش می دهد ، به جز خطرات بی هوشی در حین عمل جراحی لاغری و تغییرات فشار خون اگر در حین جراحی چربی بدن به اندازه کافی خارج نگردد و چربی لایه های عمیق تر برداشته شود آسیب های فراوان و جبران ناپذیری به بافت بدن وارد خواهد شد، در هنگام جراحی لاغری اگر سلول های چربی وارد گردش خون شوند و به ریه ها وارد شوند خطر مرگ جان بیمار را تهدید خواهد کرد . جراحی لاغری چه در مردان و چه در زنان اگر توسط جراح باتجربه انجام نگیرد ممکن است باعث تجمع مایع در شکم و بدن شود ، یا پوست فرورفته و برجسته شود و خطر عفونت در این نوع از جراحی ها و آسیب به عضلات بسیار بالا می باشد. مردانی که از جراحی جهت ایجاد لاغری در بدن خود استفاده کرده اند باید پس از جراحی برای عدم بازگشت چربی ها به بدن رژیم غذایی سالمی داشته باشند و در کنار رژیم غذایی از ورزش کردن نیز استفاده نمایند .

افراد منع شده از جراحی لاغری

پزشکان متخصص لاغری انجام جراحی را به دلیل عوارض بسیار زیاد آن به هر بیماری توصیه نخواهند کرد بلکه افرادی که وزن آن ها بیشتر از ۱۲۰ کیلو گرم باشد و از سلامت جسمی کاملی برخوردار باشند می توانند از این روش جهت لاغری استفاده نمایند اما افراد دیابتی ، کسانی که مشکل ریوی دارند ، افرادی که فشار خون بالا دارند و زنان باردار نباید هرگز برای لاغری از روش جراحی استفاده کنند. افرادی که جهت ایجاد لاغری در خود قصد انجام جراحی را دارند توسط متخصص قبل و بعد از جراحی از ناحیه تحت درمان عکس برداری انجام می گیرد تا تغییرات ایجاد شده در بدن به دلیل خروج چربی ها و کاهش سایز بدن قابل مشاهده و مقایسه باشد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X