تصاویر و خطرات جراحی آبدومینوپلاستی

تصاویر و خطرات جراحی آبدومینوپلاستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تصاویر و خطرات جراحی آبدومینوپلاستی

افرادی که به منظور ایجاد لاغری و زیبایی شکم خود قصد انجام  جراحی ابدومینو پلاستی را دارند باید در گام نخست خطرات و عوارض این جراحی را با مشورت با متخصص قابل اعتماد درک نمایند سپس با آگاهی کامل و با تشخیص پزشک به این جراحی اقدام کنند اما خطرات جراحی آبدومینوپلاستی چیست ؟ داشتن شکمی برجسته و خوش فرم برای هر فردی ایده آل می باشد اما هنگامی که بر اثر ایجاد چاقی و لاغری و یا بارداری پوست شکم آویزان و شل می گردد و تناسب اندام به هم می خورد این مسئله از بسیاری از جهات بر روی افراد تاثیر خواهد داشت.

 جراحی ابدومینوپلاستی

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند برای کاهش وزن خود از ورزش و رژیم غذایی استفاده می کنند اما گاهی کسب هدف لاغری از این طریق بدست نمی آید و یا بعد از لاغری پوست شکم شل و آویزان می گردد، در مواردی نیز خانم ها بعد از بارداری دچار این مشکل می گردند که با استفاده از جراحی شکم ابدومینوپلاستی چربی و پوست اضافه  شکم برداشته می شود و شکم به حالت طبیعی خود بازگردانده می شود و هموار و صاف و سفت می شود.

خطرات جراحی ابدومینوپلاستی

خطرات آبدومینوپلاستی تا حد زیادی به وضعیت سلامتی بیمار و مهارت جراح بستگی دارد و اگر بیمار از سلامت کامل برخوردار باشد و بیماری خاصی نداشته باشد و جراح نیز تجربه و تخصص کافی را داشته باشد خطرات این جراحی به کمترین حد ممکن خود می رسد ، اما به هر حال هر جراحی عوارض مختص به خود را دارا می باشد و ممکن است در جراحی ابدومینوپلاستی احتمال خطراتی مانند خونریزی ، تجمع مایع زیر پوست، لخته خون، خطرات بی هوشی، احتمال تغییر رنگ پوست و  آسیب عصبی برای بیمار وجود دارد. متخصص جراحی برای انجام جراحی ابدومینوپلاستی شکم قبل از جراحی از شکم تصاویری در جهات مختلف بدن تهیه می نماید تا نقاط برش و میزان برداشت چربی و پوست در شکم را مشخص نماید و بعد از جراحی نیز از شکم تصویری تهیه می گردد تا میزان تغییرات ایجاد شده بر روی شکم با انجام جراحی مشخص گردد. خطرات جراحی ابدومینوپلاستی گرچه بسیار بالا می باشد اما اگر توسط متخصص با تجربه صورت گیرد عوارض بسیار کمی برای بیمار خواهد داشت و منجر به ایجاد شکمی صاف و سفت برای بیمار خواهد شد و شکم تناسب مناسب تری با کل بدن خواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X