همه چیز درباره هزینه عمل زیبایی حالت چشم در زنان

همه چیز درباره هزینه عمل زیبایی حالت چشم در زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره هزینه عمل زیبایی حالت چشم در زنان

به کمک عمل زیبایی حالت چشم می توان به اصلاح دائمی کوچک بودن و سایر مشکلات چشم پرداخت که در این مقاله به بررسی هزینه ی این نوع عمل زیبایی پرداخته شده است ، زیرا هزینه ی عمل های زیبایی به دلیل بالا بردن آنها ، از جمله فاکتورهای مهم و تعیین کننده در تصمیم گیری برای این نوع جراحی می باشد .

عمل زیبایی حالت چشم

در رابطه با عمل زیبایی حالت چشم می توان عنوان نمود که اپیکانتوپلاستی و کانتوپلاستی جانبی جراحی زیبایی چشم هستند که با این دو روش جراحی زیبایی ، می توان چشم ها را درشت و کشیده تر کرد ،  اپیکانتوپلاستی موجب درشت تر شدن چشم ها می شود و کانتوپلاستی با شکل‌دهی گوشه خارجی چشم‌ها موجب کشیده تر شدن یا همان گربه ای شدن چشم ها می گردد . در برخی موارد لازم می شود که پزشک همراه با عمل زیبایی حالت چشم ، عمل زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی) را نیز انجام دهد . به منظور ایجاد حالت مناسب چشم ها ، جراحی زیبایی حالت چشم ، در ناحیه ی داخلی و خارجی گوشه ی چشم ( پلک داخلی و بیرونی ) با تکنیک های خاص جراحی صورت می پذیرد . این دو عمل زیبایی نسبتا ساده ، هر کدام طی 30 دقیقه جراحی ، با ایجاد بیحسی موضعی در فرد به راحتی قابل انجام می باشند که فرد پس از 2 الی 4 هفته می تواند نتیجه ی نهایی حاصل از عمل را مشاهده نماید .

هزینه ی عمل زیبایی حالت چشم

این نوع عمل زیبایی با توجه به موقعیت جغرافیایی کلینیک موردنظر و دستمزد پزشک جراح بلفاروپلاستی تعیین خواهد شد و به دلیل عدم ارائه ی تعرفه ی مشخص از سوی وزارت بهداشت برای چنین نوع عمل زیبایی ، همواره در کلینیک های زیبایی ، با قیمت های متفاوتی برای عمل زیبایی حالت چشم  مواجه خواهیم بود . عمل زیبایی حالت چشم از جمله عمل های غیرضروری و زیبایی می باشد که فرد به دلیل عدم تقبل هزینه ی آن توسط شرکت های بیمه ، باید برای آن هزینه نماید . همچنین ، چنانچه لازم باشد همراه با عمل زیبایی حالت چشم ، عمل زیبایی دیگری نظیر جراحی پلک بالا و یا پایین صورت پذیرد ، هزینه کلی جراحی افزایش خواهد یافت . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X