جراحی پلاستیک چشم بهترین راه رفع افتادگی پلک

جراحی پلاستیک چشم بهترین راه رفع افتادگی پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی پلاستیک چشم بهترین راه رفع افتادگی پلک

هنگامی که پوست پلک بر اثر بالا رفتن سن و یا وجود عوامل دیگر دچار شل شدگی و افتادگی می گردد حالت چشم ها پیر و خسته نشان داده می شود و چشم ها دیگر زیبایی نخواهند داشت بنابراین در این زمان ضرورت دارد تا از روشی مناسب برای رفع این مشکل کمک گرفته شود، حال باید دید جراحی پلاستیک چشم  بهترین راه برای رفع افتادگی پلک چگونه انجام می گیرد.

جراحی پلاستیک چشم

جراحی پلاستیک افتادگی پلک چشم که بلفاروپلاستی نامیده می شود در رفع چروک و افتادگی پلک چشم کاربرد دارد و با استفاده از این روش چروک های پشت پلک و کیسه های پف زیر چشم به وسیله جراحی اصلاح می گردد در این روش پوست اضافه و چربی اضافه پلک با برش های جراحی ریز در خط بالای پلک خارج می شود و در نتیجه پوست پلک جوانسازی می گردد.

افتادگی پلک

با افزایش سن و ترکیب عواملی مانند ژنتیک ، بیماری و نور خورشید پوست پلک حالت کششی خود را از دست می دهد و عضلات پلک ها ضعیف می گردند که در نتیجه پوست پلک بر روی آن دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و حالت خسته آلودگی و پیری را در چشم ها ایجاد می کند. افرادی که در پلک های خود جهت جوانسازی آنها  اقدام به جراحی زیبایی سازی نموده اند باید در فضای باز از عینک آفتابی استفاده کنند زیرا نور آفتاب موجب حساس شدن چشم ها و پوست پلک بعد از جراحی می شود و باید تا چند روز بعد از جراحی روی پلک از کمپرس یخ برای کاهش تورم و کبودی پلک ها استفاده نمایند. جراحی افتادگی پلک به وسیله بی حسی موضعی انجام می گیرد و در آن جای زخم بخیه ها باقی نمی مانند، در این روش انتهای پلک نیز اصلاح می گردد و به طور کلی پوست اضافی پلک ها حذف خواهد شد . در جراحی زیبایی چشم در یک پروسه جراحی پوست اضافه پلک ها که روی چشم ها آویزان و شل شده اند  برداشته می شوند و تمام پوست اضافه محو خواهد شد و تا زمانی که دوباره پوست به دلیل ادامه روند پیری  دچار افتادگی گردد جوان و شاداب خواهد ماند، جراحی پلک چشم نقش زیادی در بهبود وضعیت ظاهری پلک ها خواهد داشت و مشکلات پوستی پلک را اصلاح می کند و با این کار چشم ها بزرگتر نشان داده می شوند و جذاب تر خواهند بود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X