بهترین کلینیک برای عمل زیبایی پیشانی در تهران

بهترین کلینیک برای عمل زیبایی پیشانی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک برای عمل زیبایی پیشانی در تهران

در عمل زیبایی پیشانی ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک ، به منظور کاهش ظاهر برجسته یا مردانه ی پیشانی که به آن پیشانی ناندرتال گفته می شود ، با تکنیک ها و روش های خاص جراحی به اصلاح پیشانی می پردازد و از برجستگی آن می کاهد ، از این رو در این مقاله بهترین کلینیک برای عمل زیبایی پیشانی در تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل زیبایی پیشانی

در رابطه با عمل زیبایی پیشانی می توان عنوان نمود که این نوع جراحی زیبایی جهت رفع برجستگی و بر آمدگی پیشانی و ایجاد پیشانی صاف تر و زنانه تر صورت می پذیرد لذا پزشک متخصص جهت دسترسی به استخوان پیشانی ، یک برش در سمت راست یا در پشت خط رویش مو در پوست سر ایجاد می کند که محل آن بستگی به این دارد که خود موقعیت خط مو نیز باید تغییر کند یا خیر. اگر چه اجرای این جراحی به ویژگی‌های خاص هر فرد بستگی دارد اما در اغلب موارد در طی این عمل جراحی ، استخوان پیشانی به گونه‌ای ترمیم و بازسازی می‌شود که برجستگی ظاهری آن کاهش پیدا کند و نیز شکل لبه استخوان‌های کاسه چشم اصلاح می‌شود تا خصوصیات مردانه آن کمتر و خصوصیات زنانه آن تقویت شود. از این رو جهت دستیابی به موفقیت در این نوع عمل زیبایی ، استخوان پیشانی برداشته می‌شود و پس از شکل‌دهی و انجام تغییرات لازم ، مجدداً به جای خود برگردانده می‌شود ، این تغییرات به گونه‌ای انجام می‌شود که در عملکرد اجزایی که در زیر استخوان پیشانی قرار گرفته‌اند ، اختلالی ایجاد نشود و فرد در ادامه زندگی خود دچار مشکل نشود .

بهترین کلینیک برای عمل زیبایی پیشانی در تهران

بهترین کلینیک برای عمل زیبایی پیشانی در تهران ؛ کلینیکی می باشد که از کادر پزشکی مجرب ، دارای مهارت و تجربه ی لازم در زمینه ی عمل زیبایی پیشانی بهره می گیرد . در بهترین کلینیک عمل زیبایی ، عمل زیبایی پیشانی با بررسی آناتومی ناحیه پیشانی و تناسب آن با دیگر اجزای صورت در کاندید مناسب این نوع جراحی با متدها و تکنیک های خاص جراحی و با بهره گیری از تجهیزات و ابزار به روز دنیای پزشکی جهت دستیابی به نتایج مطلوب با کمترین عوارض ممکن توسط پزشک با تجربه که عمل های زیبایی پیشانی موفق و متعددی را انجام داده است ، به بهترین نحو صورت می پذیرد . محیطی آرام و راحت ، میزان رضایت بالای مراجعه کنندگان ، شهرت و موفقیت کلینیک ، برخورداری از کادر پزشکی و پرستان حرفه ای ، استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته ، مسئولیت پذیری مدیریت کلینیک و پزشکان جراح ، پشت سر گذاشتن عمل های زیبایی متعددد و موفق ، از جمله ویژگی های منحصر به فرد بهترین کلینیک عمل زیبایی پشانی می باشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X