مراحل روش لیفت صورت با نخ جذبی

مراحل روش لیفت صورت با نخ جذبی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل روش لیفت صورت با نخ جذبی

کسانی که به دلیل ایجاد چین و چروک در صورتشان به دنبال روشی برای لیفت صورت خود می باشند باید  به متخصص جهت انجام بهترین روش متناسب با وضعیت صورت خود مراجعه نمایند یکی از روش های لیفت صورت استفاده از نخ می باشد که باید دید مراحل لیفت صورت با نخ جذبی چگونه انجام می گیرد.

لیفت با نخ جذبی

یکی از روش های مبارزه با پیری پوست و رفع شل شدگی و افتادگی پوست استفاده از نخ می باشد که جنس این نخ ها قابل جذب می باشند و بعد از چند هفته بعد از کار گذاشتن نخ ها در زیر پوست صورت شروع به جذب شدن توسط پوست می کنند و از این طریق کلاژن سازی را در اطراف خود تقویت می نمایند و پوست را جوانسازی می کنند .

مراحل لیفت صورت با نخ

در جلسات مشاوره با پزشک با توجه به وضعیت پوست بیمار و میزان افتادگی پوست تعداد نخ ها و نقاط جاگذاری آنها مشخص می گردد و در هنگام عمل پزشک با استفاده از بی حسی در خط رویش موها برش هایی را ایجاد می کند و نقاط ورود نخ ها را علامت گذاری می کند سپس نخ های قابل جذب در لایه های چربی زیر پوست به وسیله تزریق جا داده می شوند و در نهایت پوست با فشار فشرده می گردد و نخ ها از روی پوست قابل رویت نخواهند بود.

تکنیک لیفت با نخ

همانطور که گفته شد لیفت صورت با نخ جذبی یک روش غیر تهاجی است که برای جوانسازی و زیباسازی صورت انجام می گردد. قبل از انجام این روش صورت تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد. نخ های به کار گرفته در لیفت صورت با نخ جذبی به دلیل جنس جذبی به تدریج در پوست تحلیل می روند و در این میان با افزایش جریان خون موجب کلاژن سازی و رگ سازی در اطراف خود می شوند و این ساختار نخ ها باعث می گردد تا پوست صاف تر و هموارتر شود و چین و چروک آن محو شوند و از این طریق منافذ باز پوست بسته می شوند و افتادگی پوست اصلاح می شود و پوست استحکامی مناسب پیدا خواهد کرد. نخ های لیفت صورت به شکل مخروط های چند جهته می باشند و این مخروط ها  هنگامی که در پوست کار گذاشته می شوند چربی پوست را می شکافند و به تدریج با جذب شدن این نخ ها در زیر پوست لیفت پوست صورت می گیرد و با کلاژن سازی طبیعی پوست حجم از دست رفته صورت دوباره به آن باز خواهد گشت. لیفت صورت با نخ های جذبی به دلیل اینکه این نخ ها سلول های خاص پوست یعنی فیبروبلاست ها را فعال می کنند باعث لیفت صورت به تدریج می شود و لیفت صورت تا چند ماه بعد از کار گذاشتن نخ ها نیز ادامه خواهد داشت.

عوارض لیفت صورت با نخ جذبی

نخ های جذبی اثرات جانبی خاصی ندارند و همانطور که از اسمشان پیداست بعد از مدتی توسط پوست جذب می گردند. عوارض کوتاه مدت این روش شامل قرمزی، تورم و کبودی در ناحیه تحت درمان می باشد که بعد از گذشت چند روز خود بخود برطرف می گردند. از آنجا که این روش غیر تهاجمی است و هیچ برشی برای انجام آن روی پوست زده نمی شود، خونریزی و جای زخم نیز وجود نخواهد داشت که این خود عامل مهمی در درمان محسوب می گردد.

مزایای لیفت صورت با نخ جذبی

این روش باعث تحریک کلاژن سازی زیر پوست شده و از این طریق به جوانسازی پوست کمک می نماید. تحریک کلاژن سازی به دلیل تحریک برخی سلول های خاص در زیر پوست اتفاق می افتد.

مشاهده نتایج لیفت صورت چه مقدار طول می کشد؟

مشاهده نتایج این روش در جوانسازی پوست بعد از چند روز  آغاز شده و تا چندین ماه ادامه می یابد. با گذشت زمان تاثیرات درمان بیشتر مشخص می گردد و تا حدود یک سال نیز باقی می ماند که البته این مدت به سبک زندگی و عوامل ژنتیکی فرد تحت درمان بستگی خواهد داشت.

هزینه لیفت صورت با نخ جذبی

هزینه لیفت صورت با نخ جذبی به عوامل مختلفی بسته دارد. از جمله این عوامل می توان به تعرفه های کلینیک، دستمزد پزشک، روش انجام درمان، مواد مصرفی و ... اشاره نمود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X