زیبایی بدن با بهترین روش جراحی زیبایی شکم و سینه

زیبایی بدن با بهترین روش جراحی زیبایی شکم و سینه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی بدن با بهترین روش جراحی زیبایی شکم و سینه

افرادی که با استفاده از رژیم و ورزش کاهش وزن شدید و ناگهانی پیدا می کنند به دلیل سرعت بالای کاهش وزن دچار افتادگی پوست در ناحیه شکم و پهلو های  خود می گردند و برای تغییر ظاهر خود و رفع افتادگی پوست می توانند از روش های مختلف جراحی استفاده نمایند همچنین کسانی که از فرم سینه خود ناراضی هستند و اعتقاد دارند سینه آنها بزرگ یا کوچک می باشد و با فرم بدنشان هماهنگی ندارند نیز می توانند از انجام  جراحی در این قسمت از بدن خود استفاده کنند اما زیبایی بدن با بهترین روش جراحی زیبایی سینه و شکم چگونه ممکن می گردد.

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم که در آن شل شدگی و افتادگی پوست زیر شکم و قسمت خارجی ران ها و باسن که بر اثر کاهش وزن دچار افتادگی شده است ترمیم می گردد و در آن شکم صاف و کشیده می گردد و خطوط چروک پوست حذف می گردند یکی از بهترین روش های رفع مشکلات پایین تنه بدن می باشد.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه در افرادی که از وضعیت سینه خود ناراضی می باشند انجام می گیرد داشتن سینه های کوچک و یا خیلی بزرگ موجب می شود تا افراد به انجام این گونه جراحی ها تمایل داشته باشند و گاهی وجود بیماری و ترمیم مشکلات پوستی سینه ها نیز از دلایل انجام این گونه جراحی ها می باشد، در این روش در زیر خط سینه ها با ایجاد برش در صورت بزرگ بودن سینه ها بافت های اضافه و چربی سینه ها خارج می گردد و در صورت کوچک بودن سینه به آن چربی تزریق می گردد و فرم سینه ها تغییر داده می شود.

 بهترین روش جراحی زیبایی شکم و سینه

جراحی و لیفت پایین تنه و سینه ها در صورتی بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت که ترکیبی از جراحی های زیبایی برای بیمار توسط جراح انجام گیرد جراحی هایی مانند آبدومینوپلاستی که شامل صاف کردن و کشیدن پوست شکم می باشد ، لیفت و اصلاح  شل شدگی پوست مجموعه ای از جراحی ها می باشند که در زیباسازی پایین تنه کاربرد دارند. در کل بیمارانی که  به دلایلی از وضعیت شکم و سینه خود ناراضی باشند و در شکم خود جراحی های ساکشن و لاغری انجام داده اند بهترین کاندید برای جراحی زیبایی شکم خواهند بود و در این جراحی ها آسیب های وارده به پوست در اثر ایجاد لاغری  مانند شل شدگی پوست و ایجاد ترک و چروک در پوست اصلاح و ترمیم می گردد و همچنین فرم سینه ها با جراحی کوچک و یا بزرگ خواهد شد تا با کل بدن هماهنگی متناسبی داشته باشد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X