تفاوت روش لیپوساکشن با لیزر و لیپولیزر در زنان

تفاوت روش لیپوساکشن با لیزر و لیپولیزر در زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تفاوت روش لیپوساکشن با لیزر و لیپولیزر در زنان

افرادی که از اضافه وزن رنج می برند به دلیل نامتناسب شدن فرم بدنشان و افزایش سایز لباس هایشان همواره به دنبال روشی می باشند که همزمان با ایجاد لاغری در آنها فرم بدنشان را نیز به حالت دلخواه آنها تغییر دهد اما تفاوت روش لیپوساکشن با لیزر و  لیپولیزر در زنان چیست. بهم خوردن تناسب اندام به دلیل داشتن اضافه وزن در زنان با حساسیت بیشتری مواجه می گردد زیرا امروزه زنان به تناسب و فرم بدنشان بیشتر از گذشته اهمیت می دهند و زنانی با اندام لاغر از نظر جامعه بهترین فرم تناسب اندام را دارند بنابراین درصد بالایی از روش های لاغری و جراحی های لاغری در زنان و در نواحی مختلف بدن آنها انجام می گیرد همچنین زنان به دلیل بارداری به افتادگی  و شل شدگی پوست شکم بیشتر دچار می گردند.

لیپوساکشن با لیزر

لیپوساکشن یکی از روش های قدیمی خارج کردن چربی از بدن می باشد که در آن با ایجاد برش های جراحی چربی به وسیله دستگاه مکنده از بدن خارج می شود اما امروزه این روش بیشتر با دستگاه های لیزری انجام می گیرد و با استفاده از امواج گرمایشی لیزر چربی ها ذوب می شوند و سپس از بدن خارج می گردند.

لیپولیزر

در روش لیپولیزر چربی های اضافه بدن به وسیله لیزر به گونه ای ذوب می گردند و به حالت مایع در می آیند که به راحتی قابل خارج کردن از بدن باشند البته به دلیل تخریب سلول های چربی به طور کامل از این چربی ها نمی توان برای تزریق و حجم دهی به سایر نقاط بدن و صورت استفاده نمود.

تفاوت لیپوساکشن لیزری با لیپولیزر

لیپوساکشن چربی های بدن روشی قدیمی و پر عارضه برای خارج کردن چربی اضافه بدن می باشد که تنها برای افرادی که توده های چربی بسیار وسیع دارند کاربرد دارد و ممکن است بیمار بر اثر این روش دچار خونریزی و کبودی و تورم شدید شود و پوست شل و افتاده گردد  در حالی که در روش لیپولیزر که در رفع چربی های محدود کاربرد دارد آسیبی به بافت های بدن وارد نمی گردد و خطر خونریزی در بدن کمتر می باشد و همزمان با ذوب کردن چربی ها پوست بیمار سفت و لیفت می گردد. لیپوساکشن با لیزر در زنان بیشتر به کسانی توصیه می گردد که از نظر سلامت جسمی مشکلی نداشته باشند و مصرف دارویی خاصی نیز ندارند اما در روش لیپولیز که در مورد رفع چربی های محدود کاربرد دارد زنان می توانند برای رفع چربی شکم ، پهلو ها و ران های خود و پیکر تراشی ، جهت زیبایی اندام از این روش استفاده نمایند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X