بهترین روش برای پیکرتراشی زیبایی در آقایان همراه با تصاویر

بهترین روش برای پیکرتراشی زیبایی در آقایان همراه با تصاویر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای پیکرتراشی زیبایی در آقایان همراه با تصاویر

افرادی که از فرم و شکل قسمت های مختلف بدن ناراضی می باشند و دوست دارند بدنی خوش فرم و زیبا داشته می باشند و یا در بدن خود چربی اضافه دارند تمایل زیادی به استفاده از روش های پیکر تراشی دارند ، مردان بیش از زنان به انجام پیکر تراشی و تغییر فرم بدن خود تمایل دارند که برای انجام این کار از روش های مختلفی استفاده می کنند اما بهترین روش برای پیکرتراشی زیبایی در آقایان همراه با تصویر چه روشی می باشد.

پیکر تراشی زیبایی

پیکرتراشی زیبایی به مجموعه ای از روش ها گفته می شود که به وسیله آنها نواحی مختلف بدن به فرم دلخواه بیمار تغییر داده می شود و شکل اندام های پایین تنه بدن تغییر پیدا می کند ، در پیکر تراشی ممکن است از یک روش درمانی یا تلفیقی از روش های مختلف در زیبا سازی اندام ها استفاده گردد که انتخاب این روش ها به نظر متخصص و وضعیت بدن بیمار بستگی خواهد داشت.

بهترین روش پیکرتراشی زیبایی در مردان

روش لیپوماتیک یکی از بهترین و مناسب ترین و جدیدترین روش های پیکر تراشی زیبایی اندام می باشد که در آن تخلیه چربی ها با کمترین آسیب به بدن و با ایجاد زیباترین فرم دهی به بدن انجام می گیرد ، در این روش سلول های چربی بدن به طور کامل و توسط حرکات چرخشی و لرزشی کانولا از پوست جدا می گردند و به آرامی و بدون درد و ایجاد خونریزی توسط دستگاه از بدن خارج می شوند. در این روش به دلیل خارج کردن کل چربی و عدم ایجاد سفت شدن در بافت های بدن و عدم آسیب به بافت های اطراف چربی در بدن پوست کمترین آسیب ممکن را خواهد دید و پوست به طور بسیار مناسبی سفت و لیفت می گردد در روش لیپوماتیک هدف از انجام عمل تغییر سایز بدن و حجم و فرم بدن می باشد و در این روش ایجاد لاغری هدف نمی باشد .

پیکرتراشی زیبایی چگونه انجام  میگیرد؟

در پیکر تراشی زیبایی لیپوماتیک که تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد محلول بی حس کننده از طریق تزریق همزمان با تخریب سلول های چربی وارد بدن نیز می شود. هنگامی که مولکول های چربی به مایع تبدیل می شوند به وسیله دستگاه همزمان مکیده می گردد ، افرادی که پیکر تراشی لیپوماتیک انجام می دهند قبل از انجام عمل توسط متخصص از اندام مورد نظر که باید پیکر تراشی در ان انجام گیرد عکسی از زوایای مختلف تهیه می گردد. بعد از عمل نیز از آن تصویر برداری می شود تا تحولات و تغییرات ایجاد شده در بدن هم برای متخصص و هم برای بیمار به وضوح مشخص شود. افرادی که از این روش در زیبایی اندام خود استفاده می کنند به دلیل ایجاد تغییرات مثبت و ایجاد فرم دلخواه در بدنشان احساس رضایت زیادی خواهند داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X