بهترین روش برای بی حسی لیپوماتیک قبل از عمل

بهترین روش برای بی حسی لیپوماتیک قبل از عمل

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای بی حسی لیپوماتیک قبل از عمل

افرادی که به اضافه وزن دچار هستند و بدنشان در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم می باشد تنها راه خلاص شدن از دست چربی را انجام ساکشن می دانند امروزه روش های متفاوتی برای ساکشن چربی بدن وجود دارد که یکی از آنها روش لیپوماتیک می باشد اما بهترین روش برای بی حسی لیپوماتیک قبل از عمل چیست. در بسیاری از روش های ساکشن برای  خارج کردن چربی از بدن علاوه بر بی حسی موضعی ناحیه ای که چربی از آن خارج می گردد برای اینکه درد و ناراحتی بیمار کمتر گردد از داروهای آرام بخش و خواب آور استفاده می کنند تا بدین صورت بیمار دچار بیهوشی خفیفی گردد در صورتی که در روش لیپوماتیک از این داروها استفاده نمی گردد.

بی حسی لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک که نوعی دستگاه ساکشن پیشرفته برای خارج کردن چربی از بدن بیماران می باشد قبل از انجام عمل بر روی محل مورد نظر بی حسی استفاده می گردد و در حین  عمل نیز مایع بی حسی همواره در حین خارج کردن چربی وارد بدن می گردد که از این طریق درد و ناراحتی بیمار کاهش پیدا خواهد کرد ، در این روش با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش و نوسان حول محوری چربی های اضافه بدن از یکدیگر جدا می شوند و بدون تخریب شدن با عمل ساکشن از بدن خارج می گردند این چرلی ها به دلیل عدم آسیب و سالم بودن می توانند به عنوان حجم دهنده در سایر نقاط بدن و صورت مورد استفاده قرار گیرند. در روش لیپوماتیک هیچ نوع چربی اضافه ای  در  زیر پوست باقی نمی ماند و در محل ساکشن تورم و ترشح کمتری در محل برش ها ایجاد می گردد که بعد از چند روز بهبود خواهد یافت.

مزایای روش لیپوماتیک

افرادی که قبلا عمل ساکشن داشته اند و تمام چربی بدن آنها تخلیه نشده است می توانند از روش لیپوماتیک استفاده نمایند و این روش بافت های چربی سفت و فیبروز را کاملا تخلیه می نماید در این روش چربی ها ابتدا تخریب شده و با حرکات لرزشی کانولا مجزا می گردند و به آرامی توسط دستگاه از بدن خارج می شوند در این روش معمولا کم کردن وزن هدف نمی باشد بلکه تغییر سایز و فرم دهی به بدن هدف اصلی استفاده از این روش خارج کردن چربی از بدن می باشد. در روش لیپوماتیک امکان سوختگی پوست وجود ندارد و این عمل بدون بی هوشی صورت می گیرد البته باید این عمل حتما در کلینیک و با امکانات کامل اتاق عمل انجام گیرد ، در این روش احتمال پارگی احشا بسیار کم می باشد و بیمار با کمترین درد بهترین فرم بدن را بدست خواهد آورد. بی حسی لیپوماتیک که به صورت اتوماتیک و هوشمند از طریق دستگاه همزمان با تخلیه چربی صورت می گیرد به همان طریق نیز از بدن به وسیله خود دستگاه همراه با مایع چربی خارج می شود بنابراین بیمار تخلیه چربی بیشتر و با سرعت بیشتری در بدن خود خواهد داشت و درد کمتری را نیز تحمل خواهد کرد ، در این روش به دلیل استفاده از فرکانس های پایین ارتعاشی خونریزی کمتری در بیمار ایجاد می شود و دوره بهبود سریع تر و دوره نقاهت کمتر و نتایج موثرتر خواهد البته به دلیل همین ارتعاشات پایین احتمال سوختگی پوست نیز وجود نخواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X