بهترین کلینیک جراحی پلاستیک لک صورت در ایران

بهترین کلینیک جراحی پلاستیک لک صورت در ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کلینیک جراحی پلاستیک لک صورت در ایران

درصد بالایی از مراجعه خانم ها به کلینیک های زیبایی مربوط به ایجاد لک های تیره و قهوه ایی در پوست صورت  آنها می  باشد که معمولا با بالا رفتن سن در پوست ظاهر می گردند ، به بیماری لک های خاکستری و قهوه ایی پوست صورت که ممکن است در ناحیه پیشانی ، پشت لب، و یا روی گونه ها ایجاد گردد ملاسما گفته می شود اما بهترین کلینیک جراحی پلاستیک لک صورت در ایران چه کلینیکی می باشد.

جراحی پلاستیک لک صورت

گاهی با مراجعه بیماران به کلینیک های زیبایی برای رفع مشکل لک های صورت و ترکیب انواع روش های درمانی به دلیل عمیق بودن لک ها  مشکل لک ها رفع نخواهد شد و تنها راه معالجه بیماران انجام جراحی پلاستیک در صورت می باشد که جراح با توجه به عمق مشکلات پوستی از انواع جراحی های پلاستیک و پیوند پوست در صورت بیماران استفاده می کند.

بهترین کلینیک جراحی پوست در ایران

با مراجعه بیماران به کلینیک ها متخصصین این کلینیک ها پوست و پلاسمای پوست را ارزیابی می کنند و برای رفع مشکل پوست صورت بهترین و موثرترین روش را انتخاب می نمایند تا پوست را به بهترین نحو جوانسازی و لک های آن را برطرف نمایند ، بهترین کلینیک در ایران کلینیکی خواهد بود که در آن از بروز ترین فناوری و تکنولوژی در درمان بیماران استفاده گردد و متخصصین مجرب و کادر درمانی باتجربه در این کلینیک مشغول به فعالیت باشند همچنین درصد بالای رضایت بیماران بهترین فاکتور برای برتری هر کلینیکی خواهد بود.

علل ایجاد لک در صورت

عوامل زیادی مانند ژنتیک، بیماری، نور آفتاب و بارداری در زنان باعث می گردند ملانین پوست تحریک گردد و بیش از حد تولید شود و رنگ پوست تغییر پیدا کند و به طور نامنظم پوست را تیره می سازد البته این امر همیشه به صورت تدریجی و به مرور زمان در صورت ایجاد می شود. جراحی پلاستیک لک صورت در مواردی در رفع لک صورت بیماران کاربرد دارد که دارو ها و روش های موضعی نتوانند کمکی به برطرف کردن این لک ها نمایند ، از  جراحی پلاستیک صورت برای درمان سوختگی های شدید پوستی و آسیب های پوستی و جای زخم عمیق و اسکار بیشتر استفاده می شود و بیمار برای رفع کامل مشکلات خود معمولا به چندین جلسه جراحی پلاستیک نیاز خواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X