بهترین روش جراحی برای زیبایی خط لبخند در خانم ها

بهترین روش جراحی برای زیبایی خط لبخند در خانم ها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش جراحی برای زیبایی خط لبخند در خانم ها

خطوطی مانند خط لبخند و خط اخم از جمله خطوطی هستند که با عمیق تر شدن آنها ، چهره ی فرد پیرتر نشان داده می شود و از طراوت چهره کاسته می شود ، از این رو در این مقاله ، بهترین روش جراحی برای زیبایی خط لبخند در خانم ها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

علت ایجاد خط خنده

خط خنده در اثر عوامل مختلفی چون ؛ صحبت کردن ، خندیدن ، بالا رفتن سن به دلیل کاهش حجم بافت نرم زیر پوست  ، ژنتیک ، لاغری و از بین رفتن بافت فک بالا و لثه ایجاد شده و به تدریج عمیق تر می گردد

جراحی برای زیبایی خط لبخند

در رابطه با بهترین روش جراحی برای زیبایی خط لبخند در خانم ها می توان عنوان نمود که به روش های مختلفی می توان خط لبخند را کم عمق تر کرد ؛ زیرا امکان از بین بردن کامل آن وجود ندارد ، لذا در این راستا می توان از روش هایی نظیر ؛ ماساژ درمانی ، تزریق بوتاکس ، تزریق ژل ، هایفوتراپی ، لیفت با نخ ، لیزر درمانی ، میکرو درم  و ماسک های طبیعی استفاده کرد ، اگر چه انتخاب بهترین روش ممکن جهت درمان خط خنده ، با توجه به شرایط و وضعیت خط خنده فرد بستگی دارد اما از میان روش های اشاره شده ، روش تزریق ژل به دلیل عوارض کمتر ، ماندگاری بیشتر و نتایج مطلوب تر از دیگر روش های درمانی ، بهتر خواهد بود و ارجحیت دارد .

تزریق ژل جهت درمان خط خنده

از بین بردن خط خنده و اخم به کمک تزریق ژل ، به دلیل استفاده از مواد طبیعی در ژل ها ، بدون نیاز به تست ؛ هیچ گونه حساسیتی در فرد ایجاد نخواهد کرد .

تزریق ژل در خط لبخند

با تزریق ژل در خط لبخند توسط پزشک در قسمت‌هایی که دچار افتادگی شده است ،  پوست کشیده می‌شود و خطوط لبخند ایجاد شده تا حداکثر میزان ممکن کاهش پیدا می‌کنند و باعث بهبود وضعیت چهره می گردد . از سوی دیگر با تزریق ژل در قسمت لایه‌های زیرین پوست ، هورمون‌های تولید کلاژن تحریک شده و حالت ارتجاعی پوست را افزایش می‌ یابد  ،  به طوری که خط لبخندی ایجاد شده نسبت به گذشته با توجه به کشیدگی پوست برطرف می‌شود و چهره جوان تر خواهد شد و فرد از نتایج حاصل راضی خواهد بود .

تزریق اصولی ژل

به منظور دستیابی به نتایج مطلوب و ماندگار ، تزریق ژل باید توسط متخصص پوست و مو و به میزان لازم و در عمق مناسب پوست صورت گیرد ؛ زیرا در صورتی که از ژل استاندارد جهت تزریق استفاده نشود و ژل به درستی تزریق نشود ، جذب آن به درستی صورت نمی‌پذیرد و ژل به حالت متورم در زیر پوست قرار می‌گیرد و موجب ناهمواری روی پوست خواهد شد ، لذا تزریق ژل استاندارد با تکنیک اصولی بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد .

هزینه تزریق ژل خط لبخند

به طور کلی می توان گفت که هزینه تزریق ژل خط لبخند با توجه نوع ژل ، میزان ژل مورد استفاده و دستمزد متخصص تعیین می‌شود و به دلیل عدم ارائه ی تعرفه ی مشخص برای این نوع عمل زیبایی از سوی وزارت بهداشت ،  نمی‌توان هزینه مشخصی را جهت این عمل بیان کرد ؛ اما با توجه به این که از ژل تزریقی جهت برطرف کردن چروک‌های صورت نیز استفاده می‌شود ، هزینه آن نسبت به دیگر روش‌ها بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود و فرد می تواند با یک تیر دو نشان بزند . هیالورونیک اسید و هیدروکسی لاپاتیت پرکاربردترین ژل های تزریقی به صورت  هستند که به صورت سرپایی تزریق می­شوند و بیمار می‌تواند پس از اتمام تزریق به انجام امور روزمره ی خود بپردازد و نیازی به استراحت در منزل نخواهد داشت . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X