بهترین روش برای عمل زیبایی قوز بینی

بهترین روش برای عمل زیبایی قوز بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای عمل زیبایی قوز بینی

بینی افراد به دو دسته کلی گوشتی و استخوانی تقسیم می گردد افرادی که بینی استخوانی دارند معمولا برجستگی بیش از حد استخوان وسط  بینی موجب ایجاد قوز در آن می شود و باعث می گردد هم ظاهر بینی نامناسب گردد و هم صورت ظاهری ناخشنود پیدا کند ، امروزه افرادی که در بینی خود قوز دارند بیشتر از افرادی که بینی گوشتی دارند به جراحی های زیباسازی بینی خود اقدام می کنند اما بهترین روش برای عمل زیبایی قوز بینی چیست.

عمل زیبایی قوز بینی

داشتن قوز استخوانی در بینی باعث می شود صورت ظاهری نامناسب در نیمرخ و تمام رخ داشته باشد و این موضوع اعتماد به نفس افراد را پایین خواهد آورد ، در عمل زیبایی قوز بینی غضروف استخوان تشکیل دهنده پل بینی توسط جراح به شکل دلخواه تراشیده می گردد تا بینی ظرافت و زیبایی خاصی پیدا کند و پس از آن پوست بینی منطبق با شکل جدید بینی توسط جراح زیبایی بینی جمع می شود تا شکل جدید بینی زیبایی پیدا کند.

بهترین روش درمان قوز بینی

جراحی بینی که به آن رینوپلاستی گفته می شود و نوعی جراح پلاستیک جهت رفع قوز بینی می باشد بهترین روش رفع قوز بینی می باشد زیرا تنها با استفاده از این روش می توان استخوان قوز بینی و غضروف را تراش داد و به شکل مورد نظر تغییر داد ،در جراحی بینی به غیر از رفع قوز بینی می توان انحراف تیغه بینی و شکستگی و پولیپ بینی را نیز درمان نمود که در درمان های دیگر این امکان وجود ندارد. گاهی برای رفع مشکلات ظاهری  بینی مانند عدم تقارن بینی و فرورفتگی های پشت بینی می توان از انواع مواد پر کننده مانند تزریق چربی استفاده نمود که این روش ها فقط روشی موقت برای رفع مشکلات ظاهری بینی می باشند و در مورد رفع قوز بینی و مشکلاتی مانند مشکلات تنفسی بینی  کاربردی ندارند.

تاثیر روشهای غیر جراحی برای رفع قوز بینی

طبق نظر متخصصین استفاده از هیچ دارو و دستگاهی برای تغییر فرم در بینی های استخوانی کاربرد ندارد و تزریقات انواع مواد بوتاکس و چربی فقط برای رفع ناصافی های بینی و پر کردن فرورفتگی پشت آن به طور موقت این مشکلات را رفع خواهد کرد اما هرگز  قوز بینی را رفع نخواهد کرد و تبلیغات دستگاه های رفع قوز بینی کذب می باشد. عمل زیبایی قور بینی از درون سوراخ های بینی و با برش های زیر پره بینی انجام می شود و جراح جهت رفع قوز بینی قسمت مناسبی از استخوان وسط بینی را خواهد تراشید تا فرم مورد نظرش در بینی ایجاد گردد. جراحی بینی با استفاده از بی هوشی انجام می گیرد و تا مدت زمانی بینی بیمار با آتل سبکی پوشانده می گردد و بعد از کاهش تورم آن آتل برداشته می شود و تا چندین ماه بیمار باید برای حفظ فرم بینی از چسب استفاده کند البته فرم اصلی بینی بعد از چند ماه از گذشت جراحی بر روی بینی مشخص می شود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X