بهترین پزشک و فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی

بهترین پزشک و فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک و فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی

انجام جراحی پلاستیک چه با هدف زیبا سازی یا با هدف درمانی و ترمیم مشکلات پوستی  که انجام گیرد در نخستین قدم باید قابل اعتماد ترین و بهترین متخصص جراحی پلاستیک را انتخاب نمود که در زمینه مشکل مورد نظر تبحر و تجربه کافی را داشته باشد اما بهترین پزشک و فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی چه کسی می باشد.

جراح پلاستیک ژنیکوماستی

در علم پزشکی به حالت بزرگ شدن بیش از حد سینه های مردان و یا رشد یکی از سینه آنها ژنیکوماستی گفته می شود ، حالت ژنیکوماستی در مردان باعث بهم خوردن فرم بدن آنها می گردد و موجب می گردد به خاطر به وجود آمدن این وضعیت مردان اعتماد به نفس پایینی داشته باشند ،در جراحی پلاستیک جهت رفع ژنیکوماستی جراح با ایجاد برش در زیر خط سینه ها بافت ها و چربی های اضافه سینه مردان را خارج می نماید و اندازه سینه را کوچک و شکل قفسه سینه را مسطح و زیبا خواهد کرد در این روش هاله دور سینه نیز کوچک می گردد و پوست اضافه نیز برداشته می شود تا بعد از جراحی پوست سینه شل و افتاده نگردد.

علل ایجاد ژنیکوماستی در مردان

مردان ممکن است به دلیل ایجاد تغییرات هورمونی ، بیماری، چاقی، ژنتیک و مصرف دارو دچار این عارضه در هر دو سینه یا یکی از سینه های خود در هر سنی گردند و به همین دلیل به انجام روشی جهت رفع این مشکل نیازمند شوند. این جراحی برای اصلاح بزرگی سینه مردان انجام می گردد.

بهترین  فوق تخصص جراحی پلاستیک

افرادی که جهت زیباسازی خود یا ترمیم پوست خود قصد انجام جراحی پلاستیک را دارند همواره این نگرانی را دارند که بهترین متخصص جراحی را جهت رفع مشکل خود انتخاب نمایند اما بهترین متخصص جراحی پلاستیک چه کسی می باشد؟ یکی از شاخصه های مهم شناخت پزشک متخصص جراحی دارا بودن دانشنامه بورد تخصصی می باشد زیرا هر جراح پلاستیک باید حتما مدرک بورد تخصصی داشته باشد تا بتواند اقدام به جراحی نماید و انجام جراحی پلاستیک توسط پزشکان عمومی ممنوع می باشد، پزشکان متخصص زبده از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل می باشند و همچنین سابقه و تجربیات هر متخصص جراحی پلاستیک در کسب اعتبار وی نقش زیادی دارد. افرادی که قصد انجام جراحی پلاستیک ژنیکوماستی را دارند باید قبل از انجام جراحی وضعیت و سابقه بیماری خود را در اختیار متخصص جراح بگذارند و باید از سلامت عمومی برخوردار باشند ، افرادی که بیماری قلبی دارند و افراد دیابتی و افرادی که حساسیت داروئی دارند و داروی خاصی مصرف می نمایند مجاز به انجام جراحی ژنیکوماستی نمی باشند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X