بهترین روش برای پروتز طبیعی لب

بهترین روش برای پروتز طبیعی لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای پروتز طبیعی لب

امروزه گر چه روش های زیادی برای برجسته ساختن و افزایش حجم لب وجود دارد اما همه این روش ها عوارض مختص به خود را دارند و اغلب موقتی می باشند و به تکرار نیاز دارند ، هزینه برجسته سازی لب با توجه به نوع برجسته سازی معمولا بسیار بالا می باشند و افراد به دلیل همین هزینه ها از انجام این روش ها منصرف می شوند اما در مقابل همواره می توان با استفاده از روش های خانگی و ساده و ایمن حجم مناسبی برای لب ها ایجاد نمود و شکل و حجم لب ها را تغییر داد اما بهترین روش برای پروتز طبیعی لب چه روشی می باشد. امروزه بسیاری از زنان از حجم لب های خود ناراضی می باشند و لب های حجیم و برجسته را ترجیح می دهند و برای حجم دهی به لب خود از انواع پر کننده های لب مانند تزریق ژل و چربی استفاده می کنند که همه این روش ها به طور موقت به لب ها حج خواهند داد اما در بلند مدت هیچ اثری روی لب ندارند و همه این روش ها به تکرار نیاز دارند.

پروتز طبیعی لب

پروتز طبیعی لب و استفاده از روش های خانگی بهترین روش برای تغییر در حجم لب ها می باشد زیرا هیچ عوارضی  برای افراد ایجاد نمی نماید و به زیبا تر شدن و افزایش حجم لب ها کمک خواهد کرد، یکی از روش های خانگی برجسته سازی لب استفاده از دارچین می باشد و استفاده  از دارچین خمیر شده و وازلین  و ماساژ آن با استفاده از مسواک بر روی لب ها باعث افزایش گردش خون در لب می گردد و لب را حجیم تر خواهد کرد، استفاده از موم زنبور عسل و گذاشتن آن بر روی لب ها با استفاده از پلاستیک در هنگام خواب باعث افزایش حجم لب می گردد. لایه برداری مرتب لب با مواد خانگی و سپس ویتامین درمانی لب ها همیشه لب را براق و زیبا نگه می دارد، استفاده از روغن های طبیعی مانند روغن نارگیل، زیتون و آووکادو و جوش شیرین و ماساژ لب ها با مسواک با استفاده از این  مواد حجم دهنده لب ضمن لایه برداری پوست لب لب ها را برای چندین ساعت متورم و برجسته خواهد کرد. استفاده از قالب یخ و ماساژ آب با یخ جریان خون در لب ها را افزایش می دهد و لب را روشن و شفاف می کند، استفاده از روغن ماساژ و ماساژ روزانه ها لب ها با این روغن احساس خوبی را در افراد ایجاد می کند و حجم لب را تا حد مطلوبی افزایش می دهد ، موم عسل نیز به دلیل وجود مواد مغذی پوست در آن و وجود ویتامین و آنتی اکسیدان در آن باعث روشن شدن پوست لب ها می شود و لب ها را از حالت خشکی خارج می کند و لب را نرم و صاف می نماید .

ترفندهای آرایشی حجیم کردن لب و داشتن لب پروتزی

بسیاری از خانم ها برای حجیم کردن لب های خود از ترفندهای آرایشی استفاده می کنند و استفاده از رژ لب های روشن لب ها را بزرگتر و برجسته تر نشان خواهد داد همچنین استفاده از براق کننده ها روی لب موجب می گردد لب های نازک حجیم تر نشان داده شوند. پروتز طبیعی لب با استفاده از روش های خانگی و مواد طبیعی و روغن های گیاهی بدون هیچ عوارض جانبی لب ها را زیبا و بزرگتر نشان می دهد و حس طراوت و تازگی را به لب ها خواهد بخشید. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X