آیا  عمل بینی سر بالا درد دارد؟

آیا  عمل بینی سر بالا درد دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا  عمل بینی سر بالا درد دارد؟

بینی یکی از اعضای صورت می باشد که شکل و فرم آن تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد و افراد زیادی که فرم بینی خود ناراضی می باشند و فرم آن را متناسب با صورت خود نمی دانند به دنبال جراحی بینی می باشند و همواره سئوالات زیادی در مورد این نوع جراحی دارند اما  آیا عمل بینی سر بالا درد دارد.

عمل بینی سر بالا

جراحی های بینی با دو هدف کلی اصلاح انحراف بینی و تیغه میانی بینی و مشکلات آن مانند پولیپ و دسته دیگر با هدف تغییر شکل خارجی و ظاهری بینی و زیباسازی آن انجام می گیرند ، عمل بینی سر بالا که جزء جراحی های زیبایی بینی و تغییر فرم ظاهری آن می باشد نوک بینی را از حالت افتادگی به حالت سر بالا و عروسکی تغییر می دهد ، در جراحی بینی تغییر حالت نوک بینی به سر بالا باید به گونه ای توسط جراح انجام گیرد که تناسب مناسبی با صورت داشته باشد و صورت را از حالت طبیعی خود خارج نکند.

درد پس از جراحی بینی سر بالا

امروزه جراحی بینی به دلیل اینکه با بی هوشی کامل انجام می گیرد بیمار در حین جراحی هیچ احساس دردی نخواهد داشت اما به دلیل اینکه جراحی بینی جراحی سنگینی می باشد پس از عمل با توجه به نوع جراحی انجام گرفته بیمار در بینی خود احساس درد خواهد داشت که این مشکل با تجویز مسکن توسط پزشک تا حد زیادی رفع می گردد. کسانی که از جراحی زیبایی جهت تغییر فرم بینی خود استفاده کرده اند باید تا چند ماه بعد از جراحی طبق توصیه های جراح از هرگونه فشاری بر بینی خود خودداری نمایند زیرا به دلیل حساس بودن بینی در این زمان ممکن است بینی دچار خونریزی و تغییر فرم گردد، این افراد باید از وارد شدن ضربه به بینی خود جلوگیری کنند و برای خوابیدن باید نیم تنه خود را بالاتر از پاها قرار دهند و نباید در این دوران  ورزش سنگین و فعالیت شدید بدنی داشته باشند . گر چه افراد زیادی به عمل بینی سر بالا علاقه مند می باشند و دوست دارند در نوک بینی خود تغییر فرم انجام دهند اما به دلیل عوارض این گونه جراحی ها سئوالات زیادی در زمینه جراحی دارند که این افراد باید طی جلسات مشاوره با جراح ضمن تعیین فرم مورد نظر بینی خود این سئوالات را مطرح و به جوابی منطقی در این زمینه برسند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X