آنچه از انواع عمل زیبایی زنان نمی دانید؟

آنچه از انواع عمل زیبایی زنان نمی دانید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه از انواع عمل زیبایی زنان نمی دانید؟

کشور ایران از جمله کشورهایی می باشد که بیشترین آمار عمل زیبایی را به خود اختصاص داده است ، گر چه انجام جراحی های زیبایی برای افرادی که در اثر سانحه یا به طور مادرزادی دچار مشکل ظاهری شده اند لازم و ضروری می باشد اما بیشترین درصد جراحی های زیبایی مربوط به زنان و در مورد مناطقی از صورت و بدن می باشد که مشکل چندانی از نظر ظاهری ندارند اما آنچه از انواع عمل زیبایی زنان نمی دانید در این مقاله گردآوری شده است .

عمل زیبایی زنان

در گذشته یکی از عمل های زیبایی زنان که امروزه در بین مردان نیز رواج دارد عمل زیبایی بینی بود اما امروزه زیباسازی و جوانسازی به وسیله انواع روش های جراحی و غیر جراحی در صورت و بدن زنان مانند برجسته سازی گونه و لب و چانه ، باسن  و سینه ها نیز انجام می گیرد و در بین زنان طرفداران زیادی پیدا کرده است، جراحی واژن و زیباسازی آن و رفع تیرگی زیر بغل و ران و واژن نیز در زنان طرفداران مخصوص به خود رادارد  که با اهداف خاصی مانند رفع تیرگی و رفع چروک و افتادگی پوست در این نواحی بر اثر بالا رفتن سن انجام می گیرد.

 کلینیک های زیبایی

امروزه به دلیل توجه بیش از حد زنان به ظاهر خود در جامعه جراحی های زیبایی از توجه خاصی برخوردار شده است ، اما گاهی افراد به دلیل نگرانی از عوارض این گونه زیباسازی ها و انتخاب روش درمانی و جوان سازی خود به کلینیک های زیبایی جهت مشاوره و مطب های متخصص جراحی زیبایی مراجعه می نمایند که این کلینیک ها در جلسات مشاوره در مورد هزینه و مراحل زیباسازی و تا حد ممکن عوارض روش های درمانی به بیماران مشاوره می دهند. جراحی و لیفت صورت موثرترین روش برای رفع چروک پوست صورت و افتادگی پوست در زنان می باشد که روش های متفاوتی باعث ایجاد تغییر در پوست صورت می گردد و انتخاب روش لیفتینگ با توجه به شرایط هر بیمار توسط متخصص صورت می گیرد. جراحی زیبایی صورت و بدن به دلیل تحت پوشش بیمه  قرار نگرفتن با توجه به روش جوان سازی معمولا هزینه بالایی را برای بیماران ایجاد می کنند و هیچ نظارت خاصی بر تعرفه این گونه عمل های زیبایی نیز وجود ندارد. زنان امروزه تمایل زیادی به برجسته سازی گونه و لب های خود دارند و معمولا با روش های مختلفی تمایل دارند فرم و حالت صورت خود را تغییر دهند که جراحی زیبایی زنان معمولا  با توجه به روش درمانی هزینه های بالایی را در بر دارد و اغلب این روش ها موقتی می باشند و به تکرار نیاز دارند و بعد از گذشت زمان تاثیر درمانی روش بیمار باید جهت تکرار روش به مطب و کلینیک و مراکز درمانی زیبایی مراجعه کند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X