از جراحی پلاستیک چروک پیشانی تا لیفت پیشانی با نخ

از جراحی پلاستیک چروک پیشانی تا لیفت پیشانی با نخ

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از جراحی پلاستیک چروک پیشانی تا لیفت پیشانی با نخ

اولین نشانه های پیری و بالا رفتن سن در پوست پیشانی و خطوط اخم ظاهر می گردد و به وجود آمدن این خطوط عمیق باعث شل شدگی پوست پیشانی و افتادگی ابروها نیز می شود، اکثر روش های درمانی رفع خطوط پیشانی موقتی می باشند و به تکرار نیاز دارند و اغلب در مورد چروک عمیق کارآیی ندارند اما جراحی پلاستیک جهت لیفت پیشانی بهترین روش طولانی مدت برای غلبه به چروک عمیق پیشانی می باشد حال باید دید از جراحی پلاستیک چروک پیشانی تا لیفت پیشانی با نخ چگونه چروک پوست از بین می رود.

جراحی پلاستیک چروک پیشانی

جراحی پلاستیک چروک پیشانی بهترین روش برای رفع چروک عمیق پیشانی برای طولانی مدت می باشد در این روش جراح برشی طولانی در خط رویش موهای پیشانی ایجاد می کند و بعد از آن پوست پیشانی را تا  ابروها باز می کند و حتی گاهی ماهیچه های پیشانی را شکاف می دهد و پوست را به سمت بالا کشیده و پوست اضافه  را برش می دهد و در جای خود سفت می کند و بخیه می زند و جای برش را پانسمان میکند .

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از روش های ظریف برای رفع چروک پیشانی می باشد که در آن به وسیله نخ ها پوست افتاده پیشانی جمع می شود و ظاهری صاف و جوان تر پیدا خواهد کرد در این روش نخ های قابل جذب از طریق ایجاد برشهای ریز در خط رویش موها زیر پوست قرار داده می شوند. با کشیدن پوست به سمت بالا موجب لیفت پیشانی می گردند سپس نخ ها در زیر پوست قرار داده می شوند و پس از گذشت چند هفته از لیفت جذب پوست می گردند. این نخ ها به دلیل جنسشان ، پوست را دچار حساسیت نمی کنند و نوع خاردار آنها بهترین لیفت پوست پیشانی را انجام می دهد و بعد از جذب شدن به دلیل افزایش دادن جریان خود در اطراف خود باعث کلاژن سازی در پوست می شوند و از این طریق لیفت پیشانی تا چند ماه ادامه خواهد داشت. هر روش درمانی مانند جراحی پلاستیک پوست پیشانی و لیفت با نخ مزایا و عوارض مختص به خود را دارند و ممکن است باعث گردند یک جای زخم بزرگ در جای برش ها ایجاد گردد یا جای برش ها دچار عفونت و خونریزی گردد همچنین ممکن است به دلیل ایجاد برش در خط رویش موی پیشانی این نقطه از موی سر دچار ریزش گردد به هر حال استفاده از این روش ها توسط جراح باتجربه تا حد زیادی عوارض این جراحی ها را کاهش خواهد داد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X