از تزریق ژل تا عمل زیبایی خط گونه

از تزریق ژل تا عمل زیبایی خط گونه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از تزریق ژل تا عمل زیبایی خط گونه

برجسته بودن استخوان گونه  به زیباتر  شدن و طبیعی  بودن صورت کمک زیادی می کند و افراد جوان معمولا گونه ایی برجسته و با فرم متناسب با صورت خود دارند اما افزایش سن و کاهش چربی زیر پوست گونه ها موجب می گردد تا گونه ها بیش از حد استخوانی  و پوست آنها شل و افتاده گردد و از حالت طبیعی خود خارج شوند ، افرادی که برجستگی گونه آنها از بین می رود همواره به دنبال روشی برای برجسته سازی و جوانسازی گونه های خود می باشند که برای این کار روش های زیادی مانند تزریق ژل و جراحی گونه مورد استفاده قرار می گیرد اما از تزریق ژل تا عمل زیبایی خط  گونه چه تاثیری بر گونه ها ایجاد می کند.

تزریق ژل گونه

تزریق ژل به گونه یکی از روش های برجسته سازی گونه می باشد که در این روش ژل هایی با ماندگاری متفاوت توسط سوزن های بسیار ریزی در پوست گونه با استفاده از بی حسی موضعی  تزریق می گردند تا در ظاهر گونه ها تغییر ایجاد گردد و گونه ها حجم مناسبی را بدست بیاورند ، با تزریق ژل به گونه ها گونه چاق تر و پوست آن لطیف تر می گردد و چروک گونه با حجم دهی ژل نیز از بین می روند. در برجسته سازی گونه از انواع ژل ها که مواد مصنوعی متفاوتی دارند  و با ماندگاری کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت می باشند استفاده می شود و این ژل ها به عنوان پر کننده حجم از دست رفته گونه که بر اثر کاهش چربی در زیر پوست ایجاد شده را به آن باز می گردانند و جایگزین چربی بدن در زیر  می شوند . تزریق ژل در گونه ها در هر بیماری متفاوت می باشد و بستگی به حجم از دست رفته چربی گونه و فرم صورت بیمار خواهد داشت اما برخی از بیماران با تقاضای تزریق بیشتر ژل توسط متخصص فرم و حالت گونه های خود را از شکل طبیعی آن خارج می کنند و فرمی غیر طبیعی و مصنوعی برای گونه خود ایجاد می کنند.

عمل زیبایی خط گونه

گاهی افرادی که ساختار گونه آنها بسیار ضعیف  و باریک می باشد و در گونه خود به دلیل افزایش سن دچار چین و چروک و افتادگی پوست شده اند به روش های موقت برجسته سازی گونه علاقه ای ندارند و تمایل دارند خط گونه خود را از طریق انجام جراحی زیبایی گونه اصلاح و برجسته سازی نمایند. در روش جراحی ایجاد خط گونه پوست گونه از طریق برش هایی در کنار خط رویش موی کنار گوش و یا  ایجاد حفره هایی زیر دهن لیفت می گردد و از این طریق خط گونه ها فرم دهی می شود و با لیفت پوست گونه چروک آن نیز از بین خواهد رفت، جراحی زیبایی خط گونه در کنار استفاده از تزریق چربی در گونه، گونه ای برجسته و زیباتر برای بیمار ایجاد می کند که دوام و ماندگاری این روش درمانی با ترکیب تزریق چربی از سایر روش ها نتیجه بهتری برای بیمار در پی خواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X