اثرات پی آر پی برای جوانسازی پوست دست

اثرات پی آر پی برای جوانسازی پوست دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثرات پی آر پی برای جوانسازی پوست دست

همانگونه که پوست بدن و صورت بر اثر پیری و از دست دادن خاصیت ارتجاعی خود دچار چین و چروک می شود به همان ترتیب پوست دست ها نیز چربی زیر پوست و رطوبت خود را از دست می دهند و در آنها چین و چروک ظاهر می گردد و یا دچار لک می شود یکی از روش های رفع چروک دست روش پی آر پی می باشد وه باید دید اثرات پی آر پی برای جوانسازی پوست دست چیست.

اثرات پی آر پی

باز سازی پوست دست با استفاده از روش پی آرپی یا همان پلاکت غنی شده که نوعی از درمان برای جوان سازی پوست می باشد از طریق خون خود بیمار صورت می گیرد ، در این روش از بیمار خون گرفته می شود و برای درمان چروک و مشکلات پوست دست اجزای خون که پلاکت نام دارند و فاکتورهای رشد پوست می باشند از خون جداسازی می گردند و به پوست دست تزریق می گردند و از این طریق سلول های پوست فعال می شوند و با ساخته شدن سلول های جدید و کلاژن سازی در پوست چین و چروک و لک پوست دست از بین می رود. پی آر پی و استفاده از پلاکت غنی شده در نواحی مختلف صورت و بدن باعث می گردد تا حالت ارتجاعی پوست دوباره به آن بازگردانده سود و پوست با این درمان سفت و جوان می شود.

افراد منع شده از انجام پی آر پی

افرادی که به برخی از بیماری های پوستی مانند لوپوس و یا آلرژی مبتلا می باشند و افراد مبتلا به سرطان و اختلالات خونی نباید از روش پی آر پی در جوانسازی پوست خود استفاده نمایند زیرا با واکنش بدن نسبت به این روش مواجه می شوند.

فواید پی آر پی

در روش پی آر پی به دلیل استفاده از خون خود بیمار بدن هیچ خطری در مورد واکنش حساسیتی در بدن بیمار را تهدید نمی کند و به دلیل غیر جراحی بدون این روش و عدم ایجاد برش در بدن هیچگاه بدن دچار عفونت نمی گردد. تزریق پی آر پی به نواحی مختلف پوست در ترمیم سریعتر بهبود مشکلات پوستی نقش زیادی دارد و سرعت بهبود مشکلات پوستی را افزایش می دهد و در نتیجه این روش درمانی شادابی و طراوت پوست بازیابی می گردد. اثرات پی آرپی در جوانسازی پوست و همچنین عوارض بسیار نادر این روش درمانی  موجب گردیده تا افرادی زیادی برای جوانسازی پوست خود به انجام این روش تمایل نشان دهند،این روش درمانی به دلیل راحتی در انجام ، بهبود سریع، سهولت استفاده و مقرون به صرفه بودن برای از بین بردن چروک نواحی مختلف صورت به جز دور چشم ها و بدن مناسب می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X