لاغری و جوانسازی بازو بدون جراحی با روش مزوتراپی بازو

لاغری و جوانسازی بازو بدون جراحی با روش مزوتراپی بازو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لاغری و جوانسازی بازو بدون جراحی با روش مزوتراپی بازو

از روش های لاغری مانند مزوتراپی می توان برای ایجاد لاغری و زیبا سازی و جوانسازی در ناحیه شکم ، پاها، بازو و چانه استفاده نمود ، در این روش می توان نقاطی از بدن مانند بازوها را که با رژیم و ورزش لاغر نمی گردند از شر چربی اضافه راحت کرد اما لاغری و جوانسازی بازو بدون جراحی با روش مزوتراپی بازو چگونه انجام می گیرد.

مزوتراپی بازو

مزوتراپی بازو روشی بی خطر جهت ایجاد لاغری و جوان نمودن ناحیه بازو می باشد و با استفاده از این روش چربی این ناحیه از بدن با تزریق مقادیر مناسبی از داروها و عصاره های گیاهی و ویتامین ها کاهش می یابد ، در مزوتراپی بازو پزشک ترکیب خاصی از داروها را انتخاب خواهد کرد که ضمن پیکرتراشی این ناحیه زیباسازی و جوانسازی آن را نیز همزمان انجام میدهد و از افتادگی و شل شدگی پوست این ناحیه از دست بر اثر لاغری جلوگیری خواهد کرد. مزوتراپی به عنوان یک روش لاغری بیشتر در از بین بردن چربی نواحی کوچک استفاده می شود در این روش با تزریق مواد مخصوص پیوندهای چربی شکسته می شوند و شکل جامد چربی از بین می رود و مایع می شود، مزوتراپی بازو سبب می گردد تا روند شکستن سلول های چربی سریعتر انجام گیرد و بدن با سرعت بیشتری چربی را دفع خواهد کرد.

روند کاهش چربی در مزوتراپی بازو

بعد از تزریق مواد شیمیایی در مزوتراپی بازو پیوند مولکول های چربی از هم خواهد شکست و بعد از تجزیه چندین هفته طول خواهد کشید تا ضایعات چربی توسط بدن تصفیه و از بدن دفع گردد ، برای ایجاد لاغری در  بازو معمولا چندین  جلسه مزوتراپی مورد نیاز می باشد که تعداد جلسات و میزان تزریق توسط متخصص تعیین می گردد. مزوتراپی بازو ذخایر چربی در بازو را که با رژیم و ورزش کمتر از بین میروند کاهش می دهد و در این روش پوست اطراف بازو به روش سالم تری سفت و جوان می شود ، افرادی که در ایجاد لاغری در ناحیه بازوهای خود با استفاده از روش های مختلف ناموفق بوده اند می توانند برای خلاص شدن از دست چربی های اضافه بازو از درمان ساده مزوتراپی نیز استفاده نمایند ،مواد تزریق شده در مزوتراپی شامل آنزیم ها ، ویتامین ها و ماده ای مشتق از سویا می باشد که کاملا برای بدن بی خطر می باشند و در تزریق از سوزن های بسیار ریزی استفاده می گردد که در پوست سوزش بسیار خفیفی ایجاد می نمایند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X