لاغری سریع شکم و پهلو با روش مزوتراپی پهلو

لاغری سریع شکم و پهلو با روش مزوتراپی پهلو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لاغری سریع شکم و پهلو با روش مزوتراپی پهلو

مزوتراپی یکی از مناسب ترین روش های ایجاد لاغری در کنار رژیم و ورزش برای کاهش چربی اضافه در ناحیه شکم و پهلوها می باشد و در صورت انتخاب داروی مناسب به خوبی در این نواحی موجب کاهش چربی اضافه خواهد شد اما لاغری سریع شکم و پهلو با مزوتراپی پهلو چگونه ایجاد می شود. داشتن چربی اضافه در نواحی شکم پهلو فرم و زیبایی اندام را دستخوش تغییر می نماید و سایز لباس را بسیار افزایش می دهد و بنابراین افرادی که در این نواحی از بدن خود دچار اضافه وزن می باشند همیشه به دنبال بهترین و آسان ترین روش برای کاهش چربی و البته سایز خود می باشند.

مزوتراپی پهلو

مزوتراپی پهلو  یک روش بی خطر و ایمن برای چربی سوزی و پیکر تراشی در این ناحیه از بدن می باشد که با تزریق مواد چربی سوز باعث شکستن سلول های چربی و ذوب آنها خواهد شد ، با تزریق ترکیبات چربی سوز در روش مزوتراپی حجم چربی های زائد پهلو کاهش چشمگیری خواهد داشت و با به کارگیری این روش ، جریان خون افزایش پیدا می کند و بافت  همبند چربی تخریب می شود و توسط بدن در طول چند هفته دفع می گردد.

جلسات مزوتراپی برای لاغری شکم و پهلو

ایجاد لاغری سریع در ناحیه پهلو با استفاده از روش مزوتراپی به حجم چربی این ناحیه بستگی دارد و برخی بیماران به دلیل حجم بالای چربی به تعداد بیشتری از جلسات مزوتراپی جهت ایجاد لاغری نیاز دارند، گر چه در روش مزوتراپی سفت شدن همزمان پوست برای جلوگیری از شل شدگی و افتادگی آن بر اثر ایجاد لاغری انجام می گیرد اما متخصصین استفاده از این روش را به بیماران همزمان با رژیم غذایی و ورزش توصیه می نمایند.

هزینه انجام مزوتراپی

هزینه مزوتراپی بستگی به نوع درمان و تعداد جلسات بیمار ، مهارت و تجربه جراح و کلینیک مورد نظر دارد،از آنجا که مزوتراپی جزء جراحی زیبایی و غیر پزشکی است، شرکت های بیمه معمولا هزینه را پوشش نمی دهند و بیمار باید هزینه پرداختی را به صورت آزاد حساب نماید.

عوارض مزوتراپی پهلو

در مزوتراپی پهلو مانند هر تزریقی ممکن است بیمار در جای تزریق دچار کبودی و سیاهی شود که این امر بعد از گذشت چند روز رفع خواهد شد. مزوتراپی پهلو نباید برای زنان باردار ، افراد دیابتی ، بیماران قلبی و افرادی که داروهای خاص مصرف می نمایند جهت ایجاد لاغری در هر نقطه از بدن آنها انجام گیرد زیرا به دلیل تزریق مواد شیمیایی  موجب عوارض شدید در این افراد خواهد شد ، عموما افرادی که از روش مزوتراپی برای ایجاد لاغری در بدن خود استفاده می کنند افرادی سالم می باشند که هیچ نوع بیماری و یا مصرف داروی خاصی ندارند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X