فرق تکنولوژی بادی جت و اولترازد در لاغری

فرق تکنولوژی بادی جت و اولترازد در لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فرق تکنولوژی بادی جت و اولترازد در لاغری

به کمک روش های لاغری موضعی می توان به طور موثری چربی های موضعی انباشته شده در نواحی مختلف بدن را از بین برد ، این چربی ها معمولا در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، از این در این مقاله به بررسی روش های لاغری موضعی نظیر ؛ تکنولوژی بادی جت و اولترازد پرداخته شده است .

تکنولوژی بادی جت

در رابطه با تکنولوژی بادی جت می توان عنوان نمود که در این روش ، دستگاه بادی جت به کمک نیروی بسیار قوی آب موجب جداسازی و خروج سریع سلول های چربی از بدن خواهد شد . در واقع پزشک متخصص در ناحیه ی تحت درمان با ایجاد بیحسی موضعی و وارد کردن لوله ی بسیار باریک دو میلی متری کانولا موجب ورود آب به صورت کنترل شده و با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی خواهد شد و با پاشیده شدن آب ، چربی ها خرد شده و توسط مکش دستگاه از بدن تخلیه خواهند شد  .

پیکرتراشی با اولترازد برای لاغری

در روش اولترازد پزشک متخصص با ایجاد برش های کوچک ، لوله ی کانولا را به زیر پوست و در محل چربی ها وارد می کند و امواج ماورای صوت از طریق ایجاد حباب در داخل سلول های چربی موضعی موجب نابودی موثر آنها خواهند شد و در نهایت با مکش دستگاه ، چربی از بدن تخلیه می گردد .

فرق تکنولوژی بادی جت و اولترازد در لاغری

  • در روش لاغری بادی جت از قدرت فشار آب برای از بین بردن چربی های موضعی استفاده می شود ، در حالی که نابودی چربی ها در اولترازد به کمک امواج ماورای صوت انجام خواهد شد .
  • عملکرد دستگاه اولترازد بسیار ظریفتر و دقیق از دستگاه بادی جت می باشد .
  • در بادی جت سیستم ضربه ای سبب تخلیه ی چربی ها می شود اما در اولترازد ایجاد حباب در داخل سلول سبب نابودی سلول های چربی خواهد شد .
  • روش بادی جت باید در بیمارستان و با ایجاد بیهوشی موضعی در فرد صورت پذیرد در حالی که در روش اولترازد ، با ایجاد بیحسی موضعی و در مطب می توان به لاغری موضعی نواحی مختلف بدن پرداخت .
  • چربی های تخلیه شده در روش بادی جت دارای بافتی کاملا سالم بوده و می توان از آنها به عنوان فیلر جهت برجسته سازی دیگر نواحی بدن استفاده کرد در حالی که در روش اولترازد چربی های تخلیه شده ، جهت تزریق به بدن مناسب نیستند .
کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X