زیبایی و تناسب اندام افراد لاغر با تزریق چربی و پروتز

زیبایی و تناسب اندام افراد لاغر با تزریق چربی و پروتز

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی و تناسب اندام افراد لاغر با تزریق چربی و پروتز

استفاده از عمل های زیبایی در افراد مناسب با شیوه ای اصولی و استاندارد توسط پزشک متخصص به طور موثری موجب زیبایی و تناسب اندام افراد لاغر خواهد شد از این رو در این مقاله ، تزریق چربی و پروتز در همین راستا ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تناسب اندام افراد لاغر

در رابطه با تناسب اندام افراد لاغر می توان عنوان نمود که افراد لاغر معمولا از چربی های موضعی مناسبی جهت برداشت و تزریق به دیگر نواحی بدن برخوردار نیستند تا بتوان به برجسته سازی و زیباسازی اندام در فرد پرداخت ، از این رو معمولا در این افراد از تعبیه پروتز های سیلیکونی برای تناسب اندام استفاده می شود ، جراحی پروتز سینه و پروتز باسن از جمله نمونه های موفق این نوع پروتز گذاری هستند که با وجود چربی موضعی در فرد لاغر ، می توان به طور مناسبی به فرم دهی باسن پرداخت ، زیرا می توان چربی ناحیه شکم و پهلو را برداشته و کمر را باریک کرد و باسن را فرم داد . پروتز را با جراحی در ناحیه ی سینه و باسن قرار می دهند و بدین ترتیب می توان اندامی متناسب و برجسته در در فرد ایجاد کرد . در صورت وجود مقدار کافی چربی انباشته شده در بدن می توان لب ها و گونه ها را نیز برجسته نمود ، این کار توسط پزشک متخصص با تکنیک های خاص تزریق ، انجام می شود ، به دلیل اینکه چربی را باید از بدن استخراج و تصفیه نمود ، تزریق چربی در مقایسه با بوتاکس و ژل هایی نظیر اسید هالیورونیک که آماده هستند ، زمان خواهد برد .

روشهای لاغری موضعی در افراد لاغر

برخی افراد با وجود لاغر بودن از چربی موضعی انباشته شده ای در نواحی مختلف نظیر ؛ شکم ، پهلو ، ران ، بازو و کمر برخوردار هستند که می توان چربی این نواحی را با جراحی یا روش های مناسب لیپوساکشن نظیر لیپوماتیک و بادی جت که چربی را بدون آسیب به سلول های بافت آن خارج می کنند ، استخراج و پس از تصفیه با روش صحیح تزریق ، به نواحی نظیر سینه و باسن تزریق نمود  . تزریق چربی خود بدن فرد به دلیل همبافت بودن آن با بدن ، به خوبی و بدون ایجاد حساسیت آلرژیک پیوند خواهد خورد و ضمن ایجاد ظاهری طبیعی ، می توان آن را در ناحیه ی مورد نظر به خوبی فرم داد و به شکل دلخواه در آورد . زیبایی و تناسب اندام افراد لاغر به دلیل عدم وجود چربی کافی در نواحی که باید برجسته و خوش فرم باشد ، همواره با چالش همراه باشد و فرد را درگیر خود می کند ، از این رو عدم رضایت فرد از اندام خود و کاهش اعتماد به نفس از جمله پیامدهای روحی لاغری اندام می باشد که با تزریق چربی و کاشت پروتز می توان به طور موثری ضمن ایجاد رضایت بالای بیمار ، اعتماد به نفس را در فرد افزایش داد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X