بهترین عمل های جراحی برای تناسب اندام پسران

بهترین عمل های جراحی برای تناسب اندام پسران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین عمل های جراحی برای تناسب اندام پسران

سالانه جراحی های زیبایی بسیاری در سرتاسر دنیا بر روی زنان و مردان در سنین مختلف انجام می شود ، که در این میان پسران به دلیل حساسیت روحی و غرور جوانی بیشتر از دیگر مردان به جراحی های زیبایی علاقه نشان می دهند ، از این رو در این مقاله بهترین عمل های جراحی برای تناسب اندام پسران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تناسب اندام پسران

در رابطه با تناسب اندام پسران می توان نمود که پسران نوجوان و جوان علاقه ی وافری به بدنی شش تکیه یا همان سیکس پک دارند ، از این رو با از بردن چربی نواحی سینه و شکم با روش های جراحی لاغری موضعی نظیر ؛ ژینکوماستی و لیپوساکشن به طور موثری چربی های ناحیه ی سینه ، شکم و پهلوها را از بین می برند . با کمک انواع روش های لاغری موضعی از بردن چربی های اضافه ی صورت ، گردن ، پاها ، باسن ، پهلوها به خوبی محقق می گردد . جراحی بینی و جراحی پلک جشم ( رفع افتادگی و پف پلک ) از جمله عمل های زیبایی مورد طرفدار در میان پسران جوان می باشد . جراحی گوش که در آن با تغییر شکل غضروف ، گوش به سر نزدیک می شود ، نمونه ی دیگری از جراحی زیبایی مورد توجه پسران می باشد . تزریق بوتاکس در میان پسران و مردان رده سنی مختلف با آمار بالایی جهت داشتن ظاهری جوان و شاداب دیده می شود . پرطرفدار ترین عمل های زیبایی صورت گرفته با توجه به آمارهای جهانی ارائه شده ، به ترتیب  نشان می دهد که لیپوساکشن ، جراحی پلک ، جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی گوش و تزریقات زیباسازی در میان پسران و مردان مورد توجه قرار دارد . لیپوساکشن با روش های مختلف لاغری موضعی به دلیل پیکرتراشی و امکان فرم دهی مناسب به اندام در پسران بیش از دیگر جراحی های زیبایی مورد توجه قرار دارد ، با روش های لاغری موضعی نظیر ؛ بادی جت ، لیپولیز ، اولترازد ، لیپوساکشن ، لیپوماتیک و ... می توان به طور موثری در کمترین زمان ممکن چربی های نواحی مختلف بدن را بین برد و به اندام ایده آل رسید .

انتخاب پزشک متخصص تناسب اندام مردان ،جراحی بر روی کاندید مناسب

استفاده از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ی کلینیک های زیبایی در کنار انتخاب پزشک متخصص ماهر و دارای تجربه ی لازم ، فرد را به نتایج مطلوبی از جراحی های زیبایی خواهد رساند که در صورت محقق شدن آن با ایجاد اندامی زیبا و متناسب و با بالا رفتن اعتماد به نفس  ، موفقیت های زیادی در زندگی   نصیب فرد خواهد شد . انجام هر گونه جراحی زیبایی باید با مشورت و راهنمایی از پزشک متخصص و مشاور و ایجاد دیدی واقع بینانه صورت پذیرد ، تا بهترین سن جراحی در فرد مشخص شود و نتایج حاصله با کمترین عوارض ، بهترین نتایج را برای فرد ایجاد کنند . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X