تقویت پیاز مو با روش مزوتراپی پوست سر

تقویت پیاز مو با روش مزوتراپی پوست سر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تقویت پیاز مو با روش مزوتراپی پوست سر

هنگامی که موها شروع به ریزش می کنند ، با مراجعه پزشک متخصص پوست و مو باید علت دقیق ریزش مو مشخص گردد و سپس درمان موثر تجویز گردد ؛ از این رو در این مقاله تقویت پیاز مو با روش مزوتراپی پوست سر ، به عنوان روشی موثر جهت معالجه ی ریزش موها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

مزوتراپی پوست سر

در رابطه با مزوتراپی پوست سر می توان عنوان نمود که مزوتراپی در واقع یک روش درمانی جایگزین است که برای درمان ریزش مو با الگوهای مردانه و زنانه به کار می‌رود که اثربخشی این روش از طریق تنظیم مقدار فاکتورهای رشد مو نظیر ؛ پروتئین‌ها و ویتامین‌ها در پوست سر بیمارانی است که دچار ریزش مو شده‌اند و استرس و نگرانی شدیدی برای آنها به دنبال ایجاد این عارضه برای آنها شکل گرفته است . مزوتراپی به عنوان راه حلی برای درمان ریزش مو ، امروزه به عنوان یکی از سریع‌ترین راهکارها درمان از طریق بازیابی تعادل هورمونی و غلبه بر تأثیر منفی هورمون دی‌هیدرو تستوسترون (DHT) بر ریزش موی سر شناخته میشود که موجب توقف ریزش موها و رشد مجدد موها به نحوی چشمگیری خواهد شد .

مزوتراپی مو

با تزریق ماده ی مزوتراپی که ترکیبی از داروها ، ویتامین ها ، مواد تقویت کننده و عناصر غذایی می باشد ، فولیکول های مو که در واقع همان پیاز مو نامیده می شوند ، به طور موثری مواد مغذی و مورد نیاز رشد خود را دریافت خواهند کرد . مزوتراپی به کمک سوزن های ظریف توسط پزشک متخصص طی 30 الی 40 دقیقه ،در عمق یک میلی متری پوست سر که محل قرارگیری فولیکول های مو می باشد با دقت بالایی تزریق می گردد . به دلیل تامین کلیه مواد مورد نیاز مورد به مقدار لازم در محل دقیق فولیکول های مو ، می توان به طور قابل قبولی ریزش موها را متوقف و رشد مجدد موها را میسر ساخت ، همچنین این ماده ی بسیار مقوی و مغزی برای درمان بیماری مختلف مو کارایی دارد .

میزان تزریق و ترکیبات مزوتراپی

میزان تزریق و ترکیبات مزوتراپی برای هر بیمار بر اساس وضعیت سلامت عمومی بیمار و نوع عارضه ای که سبب ریزش موها شده است ، تعیین و توسط پزشک متخصص تزریق خواهد شد  .

عملکرد مزوتراپی

با تزریق مزوتراپی به پوست سر و در ناحیه ی پیاز مو ، رشد موها افزایش خواهد یافت و فولیکول هایی که در فاز خواب هستند ،  رشد خواهند کرد لذا با فعال شدن فاز رشد موها ، موها درخشنده و انعطاف پذیر خواهند شد .

تعداد جلسات مورد نیاز

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان عوارض مو  در هر بیمار ، بسته به شدت ریزش مو و نتایج مورد انتظار تعیین خواهد شد که به طور متوسط با  10 الی 12 جلسه ، آن هم با فاصله ی یک هفته صورت می پذیرند .

ماندگاری آثار مزوتراپی

نتایج اولیه ی تزریق مزوتراپی پس از 4 ماه از اتمام جلسات درمانی شروع می شود که ماندگاری طولانی مدت و مداوم خواهد داشت که جهت حفظ نتایج حاصل مزوتراپی مو باید در دراز مدت از آن به طور مداوم ( سالی 1  الی دو بار ) استفاده کرد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X