کاربرد تزریق چربی مچ دست در کلینیک زیبایی

کاربرد تزریق چربی مچ دست در کلینیک زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاربرد تزریق چربی مچ دست در کلینیک زیبایی

افرادی که  در مچ دست خود دچار مشکل  شده اند می توانند جهت ترمیم پوست مچ دست خود و برای ایجاد فرم مناسب در دست از تزریق چربی استفاده کنند زیرا  پوست دست ها نیز مانند سایر نقاط بدن در زیبایی افراد تاثیر دارند  اما کاربرد تزریق چربی مچ دست در کلینیک زیبایی چیست.

تزریق چربی مچ دست

یکی از مناطقی که می توان با تزریق چربی مشکلات ایجاد شده در پوست آن را رفع و ترمیم نمود مچ دست ها می باشند که این تزریق و دفعات تزریق به مشکلات مچ دست بستگی خواهد داشت و با هر بار تزریق چربی مشکلات مچ دست مرتفع خواهد شد و رضایت بیماران با استفاده از این روش بسیار بالا می باشد، تزریق چربی به مچ دست از برداشت چربی از نقاط شکم و پهلوی خود بیمار انجام می گیرد و به دلیل سازگاری سلول های چربی با بدن عوارض آن برای بیمار بسیار کم خواهد بود.

کاربرد تزریق چربی به مچ دست در کلینیک زیبایی

در کلینیک های زیبایی جهت رفع مشکلات مچ دست مانند گود افتادگی ها مچ دست بر اثر عمل های جراحی، لاغری بیش از حد مچ دست، غیر قرینگی مچ ها، لک های پوستی مچ دست ، تغییر رنگ ، افتادگی شل شدگی  پوست مچ دست بر اثر بالا رفتن سن و مشکلات مادر زادی مچ دست از تزریق چربی طبیعی بدن  خود بیمار  استفاده می شود و سلول های بنیادی چربی به عنوان پر کننده ظاهر مطلوبی را برای این ناحیه از دست ایجاد می کنند . تزریق چربی به مچ دست ماندگاری بیشتری از تزریق چربی به صورت خواهد داشت زیرا در این تزریق حجم بالایی از چربی به مچ دست ها تزریق می گردد ، تزریق چربی به مچ با بی حسی موضعی و تجویز کمی خواب آور و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود و در این روش رضایتمندی بیماران درصد بالایی خواهد داشت و انجام تزریق به مراتب به صرفه تر از انجام جراحی های زیبایی بر پوست مچ دست خواهد بود. تزریق چربی مچ دست پوست مچ را یکدست و زیبا خواهد کرد و پر بودن و یکدست بودن این ناحیه از بدن نشانه های پیری و بالا رفتن سن را که موجب کاهش چربی در پوست مچ ها می گردد را از بین خواهد برد ، تزریق چربی به مچ دست باید حتما توسط متخصص در عمق مناسب پوست صورت گیرد تا تاندون ها و اعصاب دست هیچ آسیبی نبینند زیرا متخصص کاملا به آناتومی دست و محل قرار گرفتن اعصاب و تاندون ها آگاه می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X