ضررهای تزریق چربی شکم به گونه پس از عمل بادی جت

ضررهای تزریق چربی شکم به گونه پس از عمل بادی جت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ضررهای تزریق چربی شکم به گونه پس از عمل بادی جت

یکی از روشهای ایجاد لاغری در ناحیه شکم استفاده از روش بادی جت می باشد که این روش برای ایجاد لاغری در افرادی مناسب می باشد که میزان چربی اضافه بدن آنها بسیار کم می باشد دیگر مزیت استفاده از این روش قابلیت استفاده از چربی خارج شده از بدن برای تزریق در پوست صورت جهت جوان سازی آن می باشد اما ضررهای تزریق چربی شکم به گونه پس از عمل بادی جت چیست.

عمل بادی جت جهت خارج کردن چربی شکم

در روش ساکشن بادی جت جهت از بین بردن چربی شکم از فشار آب استفاده می سود و با اسپری کردن آب به بافت های چربی باعث جدا شدن آنها از شکم می گردند ، در این روش به جای ذوب چربی ها و از بین بردن آنها از فشار آب استفاده می گردد و از این طریق بافت های همبند چربی سالم می مانند و رگ های خونی نیز سالم خواهند ماند و به دلیل سالم ماندن بافت چربی ها این چربی ها برای تزریق به نواحی مختلف صورت جهت رفع مشکلات آن و جوانسازی صورت مناسب می باشند.

 تزریق چربی شکم

از تزریق چربی شکم برای رفع مشکلات گودی زیر چشم ، رفع جای جوش و از بین بردن خط اخم و خط لبخند در صورت استفاده می گردد و از این چربی برای برجسته سازی گونه و تزریق در چانه و فک نیز استفاده می شود و این چربی به دلیل استخراج شدن از بدن خود فرد سازگاری بیشتری با بدن وی خواهد داشت.

ضررهای تزریق چربی شکم به گونه

تزریق چربی شکم به گونه بهترین و طبیعی ترین روش برای رفع شل شدگی و افتادگی پوست گونه و برجسته سازی گونه و افزایش حجم آن می باشد و به دلیل برداشت چربی از بدن خود بیمار عوارض بسیار کمی مانند تورم و قرمزی را در گونه ایجاد می کند که این عوارض بعد از مدت کوتاهی رفع می گردند اما اگر تزریق چربی شکم به گونه توسط افراد غیر متخصص با تکنیک اشتباه انجام گیرد و تزریق بیش از حد اندازه انجام گیرد ممکن است برای گونه ضررهایی مانند  عدم تقارن گونه ها و ایجاد عفونت در گونه را در پی داشته باشد یا گونه بیش از حد متورم گردد. تزریق چربی شکم به نقاط مختلف صورت به دلیل وجود سلول های بنیادی چربی ها ظاهری متفاوت را برای افراد ایجاد می کند و با تزریق چربی درصد بالایی از مشکلات پوستی صورت مانند جای جوش و جای زخم پر می شوند و رفع می گردند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X