ضررهای تزریق ژل واژن در بارداری

ضررهای تزریق ژل واژن در بارداری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ضررهای تزریق ژل واژن در بارداری

دستگاه تناسلی زنان نیز به دلیل بالا رفتن سن و تحت تاثیر عوامل مختلف دچار تغییرات زیادی مانند ایجاد چروک و شل شدگی و افتادگی پوست می گردد ، کاهش چربی بدن و تغییرات هورمونی سبب می گردد دستگاه تناسلی زنان به مرور طراوت و شادابی خود را از دست بدهد و لاغر و چروک شود، یکی از پرکاربردترین روش های جوانسازی واژن تزریق ژل به این ناحیه می باشد که باید دید ضررهای تزریق ژل واژن در بارداری چیست.

تزریق ژل واژن

تزریق ژل واژن در خانم ها در قسمت لابیای ماژور یا همان لب های خارجی و بزرگ واژن انجام می گیرد زیرا این ناحیه از دستگاه تناسلی زنان به دلیل زایمان و افزایش سن دچار کم بود چربی می شود و به مرور زمان به پیری پوست و افتادگی و شل شدگی دچار می گردد همه این موارد موجب می گردند زیبایی واژن از بین رود و حس اعتماد به نفس  زنان کاهش پیدا کند ، تزریق ژل به واژن حجم از دست رفته لابیای ماژور را به آن باز می گرداند و پوست واژن زیبا و تازه می گردد.

مزایای تزریق ژل به واژن

با تزریق ژل به واژن این ناحیه از بدن زنان  جوان و شاداب می شود و لب های واژن حجیم می گردند، با تزریق ژل واژن سفت می گردد و بافت عضلات آن بهبود می یابند با کمک تزریق ژل در واژن دستگاه تناسلی زنان تنگ خواهد شد و پوست آن شفاف و روشن می شود. قیمت و هزینه تزریق ژل به واژن به عواملی مانند حجم واژن و میزان چروک و شل شدگی آن و حجم ژل استفاده شده در تزریق بستگی دارد و اگر تزریق ژل به واژن با استفاده از ژل مرغوب و باکیفیت انجام گیرد هزینه به نسبت بالایی خواهد داشت.

ضررهای تزریق ژل به واژن در دوران بارداری

یکی از موارد ممنوعیت تزریق ژل در واژن در زنان دوران بارداری می باشد و زنان باردار نباید از تزریق ژل در هیچ کدام از نقاط بدن خود استفاده نمایند زیرا به دلیل حساس بودن بدن زنان در دوران بارداری ممکن است تزریق ژل با واکنش بدن مواجه شود و بدن دچار حساسیت شدید و عفونت گردد که این عفونت در رشد جنین تاثیر خواهد داشت ، زنان در دوران بارداری و شیردهی  از هر نوع عمل زیباسازی خود منع شده اند و طبق نظر متخصصین هر گونه عمل زیباسازی خود را باید به پایان این دوران ها موکول نمایند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X