تزریق چربی ژنیتال روشی برای رفع تیرگی پوست

تزریق چربی ژنیتال روشی برای رفع تیرگی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تزریق چربی ژنیتال روشی برای رفع تیرگی پوست

تیرگی و سیاهی پوست بیشتر اوقات در ناحیه زیر بغل ، بین ران ها و ناحیه تناسلی و اطراف چشم ها بر اثر عوامل مختلفی ایجاد می گردد و در این مواقع رنگدانه های پوست یا همان ملانین بیش از اندازه تولید می شوند و پوست را دچار تیرگی می نمایند، ایجاد تیرگی در نقاط مختلف بدن گر چه به سبک زندگی و فاکتورهای سلامتی بستگی دارد اما بی تاثیر از ژنتیک و نور آفتاب و بالا رفتن سن نخواهد بود ، یکی از روش های رفع تیرگی نقاط مختلف بدن استفاده از تزریق چربی می باشد که باید دید تزریق چربی ژنیتال روشی برای رفع تیرگی  پوست چگونه صورت می گیرد.

تزریق چربی ژنیتال

وقتی نقاط مختلف بدن تغییر رنگ پیدا می کند و پوست تا چند درجه تیره می گردد و حالت عادی خود را از دست میدهد و رنگ آن با سایر نقاط بدن متفاوت می شود افراد از ابن تغییر رنگ رضایت نخواهند داشت و در پی روشی برای رفع این تیرگی می باشند. تزریق چربی ژنیتال به نقاط تیره پوست موجب می گردد که به علت وجود بافت های سلول های بنیادی در چربی پوست شفافیت دوباره خود را باز یابد و تیرگی و کدری آن از بین رود، چربی ژنیتال به همان چربی طبیعی در تزریق از بدن خود بیمار گرفته می شود و از ناحیه شکم و پهلوها که چربی بیشتری نسبت به سایر نقاط بدن دارند با  ایجاد برش هایی و با دستگاه مکش جداسازی می گردد و به نقاط تیره بدن تزریق می گردد ، تزریق چربی ژنیتال به بخشهای تیره بدن کلاژن سازی و جریان خون را در این نقاط افزایش می دهد و تا مدتها پس از تزریق چربی پوست جوان و شاداب می ماند.

بهترین روش برای رفع تیرگی پوست

گر چه روش ها و در مان های زیادی مانند درمان های خانگی و استفاده از دستگاه های لیزری برای رفع تیرگی پوست نقاط مختلف بدن وجود دارد اما بهترین و طبیعی ترین روش درمان تیرگی های پوست تزریق چربی به این نواحی می باشد زیرا ماندگاری بیشتر نسبت به سایر روش ها دارد و در آن به دلیل استفاده از چربی طبیعی خود بدن بیمار دیگر دچار واکنش بدن در برابر تزریق و حساسیت نخواهد شد . تزریق چربی ژنیتال علاوه بر نقاط مختلف بدن در ناحیه تناسلی مخصوصا در زنان جهت رفع تیرگی این ناحیه از بدن  انجام می گیرد و تزریق چربی به جز رفع تیرگی افتادگی پوست و چروک ایجاد شده در ناحیه تناسلی را از بین میبرد و دستگاه تناسلی زنان تازه و شاداب و جوانسازی می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X