مزایا و ضررهای تزریق ژل کوچک کننده بینی برای رفع قوز بینی

مزایا و ضررهای تزریق ژل کوچک کننده بینی برای رفع قوز بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و ضررهای تزریق ژل کوچک کننده بینی برای رفع قوز بینی

تزریق ژل به بینی یک روش درمانی زیباسازی آن بدون جراحی می باشد که با تزریق ژل می توان مشکلات بینی از جمله صاف کردن یا بالا بردن نوک بینی ، رفع قوز و انحراف آن را رفع نمود ، تزریق ژل به بینی ظاهر نامطلوب بینی را اصلاح می نماید اما باید ببینیم مزایا و ضررهای تزریق ژل کوچک کننده بینی برای رفع قوز بینی چیست.

رفع قوز بینی

رفع قوز بینی با تزریق ژل های کوچک کننده به آن  یک عمل زیبایی بینی بدون جراحی می باشد  که در این روش درمانی بی خطر  برای کسانی که جهت رفع قوز بینی خود از انجام جراحی هراس دارند مقدار مناسبی از ژل در بینی تزریق می گردد که در نتیجه آن بینی ظاهری زیبا پیدا خواهد نمود و قوز آن کوچک می گردد.

مزایا تزریق ژل به بینی

در این روش درمانی در طی یک جلسه تزریق ژل که بدون بی هوشی انجام می گیرد و پس از تزریق هیچ نوعی زخمی روی بینی باقی نمی ماند مقدار دقیقی از ژل کوچک کننده بینی در محل مناسب تزریق می گردد که نتیجه آن ایجاد ظاهری زیبا برای بینی و صورت خواهد بود، پس از تزریق ژل به بینی بیمار به استراحت نیاز ندارد و بلافاصله می تواند به کارهای خود بپردازد.

ضررهای تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به بینی تنها روشی موقتی برای رفع مشکلات آن می باشد و در این روش بیمار باید نگهداری منظمی از بینی خود داشته باشد زیرا عوامل زیادی موجب می گردند تاثیر ژل در بینی از بین رود، هر چه میزان دائمی بودن و ماندگاری ژل تزریقی بیشتر باشد خطر ریسک آن نیز بیشتر خواهد بود. در تزریق ژل به بینی هیچ تضمینی وجود ندارد که نتیجه ای که بیمار از انجام تزریق داشته است کسب گردد، گاهی تزریق ژل به بینی به چندین جلسه درمانی نیاز دارد ، در هر حال در هر نوع تزریقی همیشه احتمال خطر عفونت و ایجاد حساسیت در بینی وجود دارد. رفع قوز بینی با تزریق ژل کوچک کننده بینی باعث تاثیر در حجم بینی در درونی ترین لایه های پوستی بینی می شود ، نتایج حاصل از تزریق ژل در بینی با هر هدفی که صورت گیرد عملی موقتی می باشد و پس از مدتی بدن شروع به جذب مواد ژل خواهد کرد و بینی مجددا به تزریق ژل نیاز خواهد داشت . در تزریق ژل به بینی ممکن است بینی دچار ناهمواری گردد که این ناهمگونی اغلب با ماساژ برطرف می گردد اما اگر  ناهمواری باقی بماند بدن کم کم شروع به جذب ژل تزریقی خواهد نمود و ناهمواری مرتفع می شود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X