نتایج تزریق ژل به بینی برای رفع گودی بینی

نتایج تزریق ژل به بینی برای رفع گودی بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج تزریق ژل به بینی برای رفع گودی بینی

گاهی ممکن است از تزریق ژل در موارد محدودی برای رفع نامنظمی ها و فرو رفتگی های خفیف بینی نیز استفاده شود که این تزریق در پشت بینی و یا کناره ای آن به طور محدود و با میزان کم تزریق انجام می شود اما نتایج تزریق ژل به بینی برای رفع گودی بینی چیست.

رفع گودی بینی

در مواردی که در کناره های بینی فرو رفتگی وجود دارد و بیمار به جراحی تمایل ندارد می توان برای رفع گودی بینی از تزریق ژل به طور محدود استفاده نمود تزریق ژل به بینی برای پرهیز از جراحی در این ناحیه از بینی انجام می گیرد و گودی بینی تا حد زیادی رفع می گردد، تزریق ژل به بینی با بی حسی موضعی انجام می گیرد و این تزریق برای فرو رفتگی های زیاد و افتادگی بینی و یا کجی تیغه آن کاربردی ندارد . تزریق ژل به بینی و تعیین میزان تزریق و نوع ژل  باید حتما توسط متخصص تزریق ژل تعیین گردد زیرا تزریق زیاد در محل نامناسب و مقدار زیاد آن و تزریق در پره های کناری بینی ممکن است برای بیمار عوارض ایجاد نماید ، این تزریق باید توسط متخصص جراحی بینی که به عروق بینی آشنایی دارد انجام شود تا حین تزریق به بافت بینی آسیبی وارد نشود.

کاربرد تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به بینی فقط در مورد فرورفتگی های خفیف بینی کاربرد دارد و تزریق ژل به بینی افتادگی و کج بودن و مشکلات تنفسی بینی را حل نخواهد کرد ، تزریق ژل به بینی گرچه به طور موقت ایرادات ظاهری بینی را می پوشاند اما هرگز جایگزین مناسبی برای جراحی مشکلات بینی نخواهد شد.

مراقبت های پس از تزریق ژل به بینی

افرادی که جهت رفع گودی بینی خود از تزریق ژل استفاده کرده ان باید تا مدت یک هفته از خوابیدن بر روی صورت خودداری نمایند و پس از تزریق از بخور دادن صورت خود و رفتن به سونا، جکوزی و ایجاد فشار به بینی اجتناب نمایند ،تزریق ژل به بینی در افراد بالای ۱۸ سال انجام می شود و زنان باردار و شیرده باید پس از پایان دوران بارداری و شیردهی خود به انجام هر نوع تزریقی در صورت خود بپردازند ، افرادی که ضعف سیستم ایمنی دارند و یا سابقه آلرژی دارند هرگز نباید از تزریق ژل در بدن خود استفاده کنند. تزریق ژل به بینی جهت رفع گودی بینی بسیار ساده و در زمان کوتاهی انجام می گیرد و با چند بار تزریق توسط سوزن ژل فرو رفتگی های کناره بینی را خواهد پوشاند و این کار ظاهری طبیعی و زیبا به بینی خواهد بخشید و پوست بینی یکنواخت و صاف می گردد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X