مزوتراپی بینی برای رفع انحراف بینی

مزوتراپی بینی برای رفع انحراف بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزوتراپی بینی برای رفع انحراف بینی

افرادی که در بینی خود دچار مشکلاتی مانند انحراف و غیر قرینگی نوک بینی و پشت بینی هستند و تمایلی به انجام جراحی های زیبایی ندارند می توانند برای رفع مشکلات بینی خود از روش مزوتراپی و تزریق چربی استفاده کنند زیرا انتخاب این روش ها بهترین روش و مقرون به صرفه تر از جراحی زیبایی بینی خواهد بود اما مزوتراپی بینی جهت رفع انحراف بینی چگونه انجام می گیرد.

مزوتراپی بینی

اکثر افرادی که به انحراف بینی و مشکلات ظاهری بینی دچار می شوند می خواهند زیبایی خود را با یک روش کم هزینه و بدون عوارض بدست بیاورند، حتی افرادی که جراحی بینی را انجام می دهند ممکن است از ظاهر بینی خود بعد از عمل نیز ناراضی باشند این افراد نیز می توانند در بینی خود مزوتراپی صورت دهند ، در مزوتراپی بینی برای رفع نواقص بینی مانند انحراف داروهای ترکیبی و پر کننده از طریق سوزن های مزوتراپی به زیر پوست بینی در عمق مناسب تزریق می گردد و از این طریق در دو طرف بینی تقارن ایجاد می گردد و انحراف بینی اصلاح می گردد.

چه افرادی کاندید مزوتراپی بینی نیستند

افرادی که در بینی خود انحراف تیغه بینی را دارند و بینی آنها دچار افتادگی شدید می باشد، کسانی که قوز بینی برجسته و استخوانی دارند، افراد دچار به مشکلات تنفسی بینی نمی توانند کاندید مناسبی برای مزوتراپی بینی باشند زیرا مزوتراپی بینی در موارد محدود و بیشتر در مورد زیباسازی ظاهر بینی کاربرد دارد.

مزایای مزوتراپی بینی

در روش مزوتراپی برای بینی از بی هوشی استفاده نمی گردد و فقط بی حسی موضعی بر روی بینی به کار می رود بنابراین بیمار با عوارض بیهوشی روبه رو نخواهد شد، در این روش بیمار به دوره نقاهت نیاز ندارد و می تواند به فعالیت های عادی خود بعد از مزوتراپی ادامه دهد، در مزوتراپی نتایج حاصل از عمل بلافاصله بر روی بینی قابل مشاهده خواهد بود در صورتی که در جراحی بینی پس از چند ماه از جراحی به دلیل وجود کبودی و تورم در بینی نتایج قابل رویت خواهد بود. در روش مزوتراپی بینی هیچ تغییری در غضروف بینی ایجاد نمی گردد فقط با استفاده از تزریق مواد پر کننده حالت تعادل در بینی ایجاد می گردد و ظاهر بینی زیباتر خواهد شد، مزوتراپی بینی ممکن است در چند جلسه انجام گیرد اما به هر حال این روش روشی دائم در رفع مشکلات بینی نخواهد بود و پس از گذشت مدت زمانی مزوتراپی بینی نیاز به تکرار دارد. مزوتراپی بینی بدون درد و خونریزی انجام می گیرد و ممکن است در جای تزریق در بینی کمی کبودی و تورم ایجاد گردد که این امر پس از گذشت مدت زمانی رفع خواهد شد و بیمار نباید در مورد ماندگاری آن نگران باشد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X