نحوه تزریق ژل کل صورت برای جوانسازی پوست

نحوه تزریق ژل کل صورت برای جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نحوه تزریق ژل کل صورت برای جوانسازی پوست

هنگامی که پوست دچار مشکلات عدیده ایی چون چین و چروک می گردد ویا جای جوش در آن وجود دارد و یا جای زخم در آن باقی می ماند یکی از روش های درمانی رفع این مشکلات استفاده از ژل های پر کننده صورت می باشد البته نوع خاصی از این ژل ها به جز رفع مشکلات پوستی در جوانسازی و فرم دهی و برجسته سازی گونه و لب و چانه مورد استفاده نیز قرار می گیرند حال باید دید نحوه تزریق ژل کل صورت برای جوانسازی پوست چگونه انجام می شود.

تزریق ژل کل صورت

زمانی که با بالا سن و ایجاد حساسیت در پوست چربی زیر پوست کاهش پیدا می کند پوست صورت دچار چروک عمیقی در ناحیه اخم  و خط لبخند و افتادگی گونه و کنار لب ها می شود که به وجود آمدن این موضوع زیبایی چهره افراد را تحت الشعاع خود قرار می دهد و لزوم استفاده از یک روش درمانی مانند تزریق ژل برای کل صورت احساس می گردد. تزریق ژل به کل صورت جایگزینی برای بافت های نرم از دست رفته پوست می باشد و این راهکار کم خطر باید به گونه ای انجام گیرد که فرم طبیعی صورت با آن حفظ شود .

نحوه تزریق ژل به کل صورت

نحوه تزریق ژل به کل صورت باید به گونه ای انتخاب گردد که کمترین عوارض ممکن را برای پوست صورت ایجاد نماید، تزریق ژل در صورت با توجه به انتظارات فرد و بررسی فرم صورت وی توسط متخصص پوست صورت می گیرد و میزان تزریق و انتخاب نوع ژل در کسب نتیجه مطلوب نقش زیادی دارد. گاهی برای کسب نتیجه بهتر تزریق ژل به کل صورت در چند جلسه درمانی انجام می گیرد و تعیین  تعداد جلسات و میزان تزریق ژل بر عهده متخصص می باشد، در این روش تزریق با استفاده از بی حسی در نقاط مختلف صورت مانند پیشانی ، گونه ها و کنار لب و چانه انجام می گیرد و از این طریق چروک و شیارهای پوست پر می شود و تا مدت زمان زیادی محو خواهند شد.

متخصص تزریق ژل به کل صورت

افرادی که قصد تزریق ژل به پوست خود جهت جوانسازی آن را دارند باید در جلسه مشاوره متخصصین را از سوابق و تاریخچه بیماری های خود آگاه کنند تا با توجه به وضعیت آنها متخصص در مورد نوع تزریق ژل و میزان آن و یا عدم تزریق تصمیم گیری کند. در تزریق ژل به کل صورت تعیین اعضای صورت که امکان تزریق در آنها وجود دارد و با تزریق ژل قابل پر کردن می باشند به عهده متخصص می باشد ، این نواحی از صورت که به دلایل مختلفی بافت چربی و کلاژن خود را از دست داده اند بهترین گزینه برای تزریق ژل در صورت هستند و در تزریق ژل باید از ژل هایی استفاده گردد که مواد آنها به طور طبیعی در بدن وجود دارند و هنگامی که به پوست تزریق می گردند سیستم ایمنی بدن به آنها واکنش حساسیت نشان ندهد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X