فواید تزریق ژل اسید هیالورونیک برای رفع خط اخم و خنده

فواید تزریق ژل اسید هیالورونیک برای رفع خط اخم و خنده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید تزریق ژل اسید هیالورونیک برای رفع خط اخم و خنده

یکی از روش های جوان سازی و برجسته نمودن پوست صورت که دچار شل شدن و نازک شدن گردیده تزریق انواع ژل ها می باشد که این تزریق و میزان تزریق باید  توسط  متخصص انجام گیرد زیرا  تزریق در محل نامناسب و بیش از اندازه مشکلات و خطراتی را برای بیمار ایجاد خواهد کرد، یکی از ژل های تزریقی به پوست صورت ژل اسید هیالورونیک می باشد که باید دید فواید تزریق ژل اسید هیالورونیک برای رفع خط اخم و خنده چگونه می باشد. افرادی زیادی برای حذف چروک صورت و از بین بردن خط اخم و خنده خود به سراغ تزریق انواع ژل ها می روند تزریق ژل به صورت تا حدود زیادی خطوط ایجاد شده  در صورت را به طور موقت محو می نماید و چهره افراد را جوان خواهد کرد.

ژل اسید هیالورونیک

در تمام پوست افراد جوان اسید هیالورونیک وجود دارد و این اسید در  تمام بافت های پوست بدن حضور دارد و فضای بین الیاف کلاژن و الاستین را پر می کند و باعث نگه داشتن آب در پوست می شود و وظیفه حفظ  حجم پوست را دارد ، هنگامی که با افزایش سن و عوامل دیگر میزان این اسید در بدن کاهش پیدا می کند بین پوست شیار ایجاد می گردد و پوست دچار چروک خواهد شد، تزریق ژل اسید هیالورونیک به پوست باعث پر شدن فرو رفتگی های پوست می شود و چروک پوست کاهش پیدا می کنند.

فواید تزریق ژل اسید هیالورونیک

با تزریق این ژل به خطوط اخم بین ابروها و خطوط خنده دور لب بلافاصله حجم از دست رفته پوست باز می گردد و چروک پوست که در خطوط اخم و کناره لب ایجاد شده اند  از بین می روند.

نوع ژل تزریقی به صورت

انتخاب نوع ژل به عمق چروک پوست بستگی دارد و معمولا برای خطوط عمیق چروک از ژل های غلیظ و با عمق بیشتری در پوست تزریق انجام می گیرد ، ژل های تزریقی که از ماده هیالورونیک مشتق می شوند میزان عارضه کمی در پوست ایجاد می کنند و ماندگاری بیشتری دارند ، ژل های مشتق شده از اسید هیالورونیک بسیار در پوست موثر می باشند و به صورت عمقی در پوست تزریق می گردند تا اثر آنها بیشتر و ماندگارتر باشد. مدت تاثیر ژل اسید هیالورونیک از ۶ ماه تا دو سال متغیر می باشد و ممکن است در افراد مختلف مدت دوام متفاوتی داشته باشد، تزریق این ژل به بدن به دلیل اینکه با پوست سازگاری دارد کمتر پوست را دچار حساسیت و واکنش آلرژی خواهد نمود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X