عوارض و فواید جراحی چروک صورت همراه با تصاویر

عوارض و فواید جراحی چروک صورت همراه با تصاویر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و فواید جراحی چروک صورت همراه با تصاویر

هر قدر افراد نسبت به پوست صورت خود حساس باشند و از آن مراقبت بیشتری انجام دهند اما سرانجام به علت بالا رفتن سن و ترکیب عوامل مختلف با هم چین و چروک هایی در  سنین بالا تر در پوست ایجاد می شود که گاهی افراد با حساسیت بالا به دنبال روشی برای رفع این  چروک می باشند ، برای رفع چروک ایجاد شده در پوست مخصوصا پوست صورت انواع روش ها به کار گرفته می شود که از اولین روش های جوانسازی پوست جراحی آن می باشد که خواهیم  دید عوارض و فواید جراحی چروک صورت همراه با تصاویر چیست.

جراحی چروک صورت

جراحی چروک صورت که به آن لیفتینگ نیز گفته می شود گاهی  با بی حسی  موضعی و گاهی با  بی هوشی  انجام میگیرد و با استفاده از آن چروک ایجاد شده در خطوط بین پیشانی ، خط لبخند، خطوط گردن و گونه ها اصلاح و لیفت می گردند. در این روش از طریق ایجاد برش در خط رویش موها پوست کشیده و بافت های نرم نیز لیفت می گردد و از این طریق چروک سطح پوست کاهش می یابد، لیفت صورت با جراحی از طریق نخ ها ی جذبی به گوشت ثابت می شوند و خود این نخ ها به کلاژن سازی در پوست کمک می نمایند، جراحی چروک صورت علاوه بر صاف نمودن پوست به بافت های زیرین پوست استحکام می بخشد و منافذ باز پوست را بسته می نماید.

فواید جراحی چروک صورت

این جراحی به آمادگی خاصی در بیمار نیاز ندارد و اثرات آن بعد از جراحی در همان جلسه به خوبی قابل مشاهده خواهد بود، نخ های به کار برده در جراحی چروک صورت جذبی بوده و قابل مشاهده نمی باشند ، از جراحی جهت حذف چروک صورت از سنین ۲۵ سال به بالا می توان جهت جوان سازی پوست  استفاده نمود.

عوارض جراحی چروک پوست

جراحی چروک پوست موجب ایجاد التهاب و قرمزی در پوست می گردد که اگر این جراحی توسط متخصص جراحی زیبایی با تجربه انجام گرفته شده باشد زود رفع خواهد شد اما به هر حال تا مدت کوتاهی اعصاب حرکتی صورت بعد از جراحی از کار خواند افتاد و ممکن است در نواحی ایجاد برش های جراحی موها دچار ریزش گردند که کم یا زیاد بودن همه این عوارض به تبحر جراح بستگی خواهد داشت. جراحی چروک صورت گر چه سن افراد را تا چندین سال جوان تر نشان خواهد داد اما نتایج حاصل از آن هیچوقت دائمی نبوده و بعد از گذشت مدت زمانی  و از بین رفتن اثرات جراحی روند پیری در پوست آغاز می گردد و پوست دوباره دچار چروک می گردد، متخصصین پوست جهت نشان دادن تغییرات صورت بیماران قبل و بعد از جراحی از پوست صورت تصاویری تهیه می نماید تا بیمار با مقایسه تصاویر متوجه تغییرات ایجاد شده در پوست خود شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X