عوارض تزریق ژل خط اشک برای جوانسازی پوست چشم

عوارض تزریق ژل خط اشک برای جوانسازی پوست چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض تزریق ژل خط اشک برای جوانسازی پوست چشم

چروک دور چشم و گودی زیر آن و چروک خط اشک از رایج ترین مشکلات پوست اطراف چشم می باشد که بیماران زیادی برای رفع این مشکلات به کلینیک های جراحی جهت تزریق چربی و ژل به این نواحی جهت رفع مشکلات خود مراجعه می نمایند که حال باید دید عوارض تزریق ژل خط اشک برای جوانسازی پوست چشم چیست. در اثر بالا رفتن سن و عوامل ژنتیک پوست اطراف چشم و گوشه چشم که خط اشک در این نقطه وجود دارد کم کم دچار چروک نازکی می گردد، پوست این قسمت از صورت خود از لایه های نازکی تشکیل شده است که با گذشت زمان نازک تر گردیده و چربی زیر پوست از بین میرود همچنین حرکات زیاد عضلات این ناحیه از صورت به چروک شدن بیش از اندازه آن منجر می گردد.

تزریق ژل خط اشک

افرادی که دچار چین و چروک در دور چشم خود یا گودی زیر پلک ها و چروک خط اشک می شوند یکی از راه های درمانی این مشکل تزریق ژل به این نواحی می باشد که با تزریق ژل خط های ناودان اشکی و خطوط دور چشم پر می گردد و با افزایش حجم پوست چروک محو می گردند.

عوارض تزریق ژل دور چشم

تزریق ژل اگر توسط متخصص پوست و با تکنیک صحیح انجام گیرد عوارض کوتاه مدتی مانند تورم و کبودی در محل تزریق ژل دور چشم را ایجاد می نماید که با کمی کمپرس یخ و بعد از مدتی این عوارض رفع خواهد شد، پوست اطراف چشم به دلیل نازک بودن از حساسیت بالایی برخوردار می باشد و استفاده از ژل های بی کیفیت و تزریق ناصحیح موجب می گردد پوست اطراف چشم ناهموار شود و پف دائمی در آن ایجاد گردد، مواد تشکیل دهنده ژل باید از نوع استاندارد باشند زیرا ممکن است باعث بروز حساسیت در بدن و واکنش بدن شوند. عوامل زیادی باعث ایجاد چروک زود هنگام در پوست اطراف چشم ها می شوند عواملی مانند وراثت، کمبود خواب، استرس، مصرف داروها، بیماری ها، آلرژی و نور آفتاب باعث می گردند در پوست اطراف چشم کم بود کلاژن ایجاد گردد و به دلیل حفظ حالت ارتجاعی پوست توسط کلاژن پوست دچار چروک می شود. تزریق ژل خط اشک موجب می گردد فرو رفتگی پوست در این قسمت از چشم پر شود و با افزایش حجم پوست توسط ژل پوست جوان و تازه گردد ، تزریق ژل در کنار استفاده از روش هایی مانند لیزر درمانی پوست اطراف چشم در زیباسازی آن نقش زیادی دارد و چروک و تیرگی اطراف چشم و گودی زیر پلک با استفاده از روش های ترکیبی بهتر درمان می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X