طرز تزریق چربی لیپو ترانسفر به صورت و بدن

طرز تزریق چربی لیپو ترانسفر به صورت و بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

طرز تزریق چربی لیپو ترانسفر به صورت و بدن

تزریق چربی به بدن و صورت با برداشتن یا همان عمل ساکشن از قسمت های دیگر بدن مانند شکم ، پهلو و  ران انجام می گیرد و در این کار سلول های چربی به نقاط دیگر پیوند زده می شوند اما طرز تزریق چربی لیپو ترانسفر به صورت و بدن چگونه می باشد.

لیپو ترانسفر

لیپو ترانسفر یکی از فن آوری های پیوند چربی به بدن می باشد که در آن ماده پر کننده از چربی بدن استخراج می گردد و به سایر نقاط بدن منتقل و پیوند داده می شود، مهم ترین ویژگی این پیوند و استفاده از پر کنندگی سلول های چربی این امر می باشد که هیچ ماده خارجی در بدن قرار داده نمی شود و در نتیجه بدن هیچ واکنش منفی نسبت به آن صورت نخواهد داد و پیوند با موفقیت انجام می شود .

طرز تزریق چربی لیپو ترانسفر به بدن و صورت

هنگامی که پوست صورت دچار کاهش چربی گردد و شل و افتاده یا تیره گردد میتوان از پیوند سلول های چربی خود بیمار که به لیپو ترانسفر مشهور می باشد برای درمان مشکلات پوستی و حجم دهی به نقاط مختلف صورت و بدن استفاده نمود این چربی ها که از نقاط شکم و پهلو برداشته می شوند با سرنگ های کوچک در محل مورد نظر زیر پوست تزریق می گردند و ممکن است برای رفع مشکلات پوستی و به دست امدن حجم مناسب در پوست نقاط تزریق شده به چندین مرحله تزریق نیاز باشد تا حجم مورد نظر بدست آید. از تزریق چربی بدن و روش لیپو ترانسفر برای پر کردن مناطق تحلیل رفته پوست و ایجاد حجم بیشتر در سینه ها و باسن نیز می توان استفاده نمود .

مراقبت های پس از تزریق چربی در بدن و صورت

گر چه عوارض تزریق چربی در بدن حداقل می باشد و کبودی و تورم ایجاد شده در تزریق گذرا خواهد بود اما بیمار بعد از تزریق باید از وارد کردن فشار به محل تزریق تا مدتی جلوگیری نماید و برای رفع تورم پوست تا چندین روز باید از کمپرس یخ در نواحی تزریق شده استفاده کند. استفاده از تزریق لیپو ترانسفر بهترین گزینه برای رفع افتادگی پوست بر اثر کاهش چربی زیر پوست می باشد زیرا در این روش غیر تهاجمی به دلیل استفاده از سلول های چربی بنیادی خود بیمار بهترین تاثیر در پوست ایجاد می گردد و پوست نسبت به تزریق حساسیت نشان نخواهد داد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X