رفع گودی زیر چشم با تزریق چربی پلک پایین همراه با تصاویر

رفع گودی زیر چشم با تزریق چربی پلک پایین همراه با تصاویر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع گودی زیر چشم با تزریق چربی پلک پایین همراه با تصاویر

پوست دور چشم به دلیل نازکی و حساس بودن گاهی اوقات بر اثر عوامل مختلف زودتر از سایر نقاط صورت دچار تیرگی ، فرو رفتگی و گودی زیر چشم می شود، گودی زیر چشم به دلایل فراوانی مانند افزایش سن ، کم ابی، استرس، خواب ناکافی در زیر پلک پایینی ایجاد می گردد ، گودی زیر چشم گرچه فرآیندی طبیعی در پیری پوست می باشد اما باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند برای چشم و کل صورت می گردد و با تزریق ژل می توان حجم از دست رفته پوست را به آن باز گرداند حال باید دید رفع گودی زیر چشم با تزریق چربی پلک پایین همراه با تصاویر چگونه انجام می گیرد.

تزریق چربی پلک پایین

گر چه ایجاد گودی در زیر پلک پایین هیچ مشکلی برای چشم ها ایجاد نمی کند اما باعث ایجاد تغییر منفی در ظاهر صورت می گردد و موجب می گردد حس اعتماد به نفس افراد پایین بیاید. افرادی که در پایین پلک آنها گودی ایجاد شده  و به انجام جراحی جهت جوانسازی آن تمایل ندارند می توانند برای جبران و ترمیم گودی زیر پلک خود از تزریق چربی استفاده نمایند، تزریق چربی به دلیل برداشت چربی از بدن خود بیمار به طور طبیعی حجم پوست زیر پلک را افزایش می دهد و باعث واکنش آلرژی بدن نخواهد شد.

تزریق چربی به پایین پلک همراه با تصاویر

متخصص پوست برای ارزیابی و مقایسه قبل و بعد از تزریق چربی به پایین پلک ها قبل از تزریق چربی و بعد از تزریق چربی از زیر پلک ها تصاویری تهیه می نمایند تا تغییرات محسوس  ایجاد شده در زیر پلک برای بیماران بیشتر مشخص گردد، تزریق چربی به زر پلک ها به عمق گودی ایجاد شده در پوست بستگی دارد و اگر عمق گودی زیاد باشد تزریق چربی در چند مرحله و طی چند جلسه انجام می گیرد. افرادی که به سیاهی دور چشم و گودی زبر پلک ها دچار هستند تزریق چربی به دلیل عوارض کمتر آن گزینه مناسب تری برای آنها نسبت به تزریق ژل خواهد بود و با تزریق چربی به زیر پلک نتایج عالی برای آنها ایجاد خواهد شد. تزریق چربی به پایین پلک ها به دلیل برخورداری از سلول های بنیادی که در چربی پوست وجود دارند علاوه بر رفع گودی زیر پلک  موجب رفع تیرگی آنها نیز می شود و در دراز مدت کیفیت پوست بهبود پیدا می نماید و شفافیت و درخشندگی پوست دوباره احیا می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X