بهترین سن هایفو شکم برای لاغری

بهترین سن هایفو شکم برای لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین سن هایفو شکم برای لاغری

داشتن اضافه وزن و اندام نامناسب برای هیچ فردی خوشایند نیست و هنگامی که بین اندازه شکم و اعضای بدن تناسب وجود دارد زیبایی اندام از بین می رود، افرادی که  بر اثر  داشتن اضافه وزن در بدن خود حساس می گردند به دنبال بهترین روش برای رفع چربی های اضافه خود  در ناحیه شکم می باشند که کمترین عوارض را برای آنها داشته باشد، یکی از روش های ایجاد لاغری در تمام نقاط بدن هایفو می باشد که باید ببینیم بهترین سن هایفو شکم برای لاغری چه سنی می باشد.

هایفوتراپی لاغری شکم

یکی از نواحی بدن که بر اثر چاقی بیشترین انباشت چربی در آن ناحیه ایجاد می گردد شکم می باشد ، ایجاد لاغری و ساکشن در شکم  با استفاده از روش های مختلفی ایجاد می گردد که روش هایفوتراپی نیز یکی از این روش ها می باشد. امواج اولتراسوند دستگاه هایفوتراپی برای ایجاد لاغری در شکم با ایجاد اختلال در بافت های چربی موجب ذوب شدن آنها می گردد، این امواج با ایجاد گرما در زیر پوست بافت های چربی را تجزیه می نمایند و از این روش برای ایجاد لاغری در پهلوها، ران ها نیز استفاده می شود. هنگامی که بر اثر امواج هایفوتراپی لایه های چربی ذوب می گردند توسط سیستم گردش خون تخلیه شده و بدون آسیب رساندن به اعصاب بدن از طریق ادرار از بدن  دفع می شوند.

سن هایفو شکم جهت لاغری

گر چه استفاده از روش هایفوتراپی محدودیت جنسی و سنی ندارد اما طبق نظر متخصص هایفوتراپی استفاده از این روش جهت لاغری باید بین سنین ۳۵ تا ۷۵ سال انجام گیرد زیرا انباشت چربی و اضافه وزن معمولا از سنین جوانی  و به دلیل بی تحرکی و شرایط تغذیه و زندگی آغاز می گردد و از این سنین به بعد چربی در بدن تثبیت می شود و این سنین بهترین زمان برای استفاده از روش هایفو تراپی می باشند. هایفو شکم گر چه روشی غیر تهاجمی  برای از بین بردن چربی اضافه بدن می باشد اما پس از یک جلسه درمان تمام چربی اضافه را از بدن حذف نخواهد کرد و در هر جلسه درمانی معمولا ۲ سانتی متر از چربی شکم کم می شود و از بین بردن کلی چربی به چند جلسه درمانی نیاز دارد و البته در تمام این جلسات همزمان با کاهش چربی شکم لیفت پوست نیز انجام می گیرد تا پوست در پایان جلسات درمانی شل و افتاده نگردد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X